Реферат «Побут давніх римлян», 2010 рік

З предмету Інше · додано 06.05.2014 15:21 · від Алена · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Сім'я. 2. Одруження. 3. Народження дитини. 4. Освіта. 5. Одяг. Зачіски. 6. Рабство 7. Релігія 8. Культ мертвих. 9. Вільний час римлян. 10. Житло римлян. 11. Висновок. 12. Використана література.

Висновок

Древній Рим (лат. Roma antiqua) — одна з провідних цивілізацій Стародавнього світу і античності, названий на честь легендарного засновника — Ромула.
Римська імперія – найбільша імперія давніх часів. Люди, що її заселяли, викликають захоплення, оскільки наше життя має риси, схожі з життям древніх римлян. Багато законів перейшли від них до нас, багато літературних пам'яток стали натхненням для наших письменників. Уклад життя, взаємовідносини чоловіків і жінок, батьків і у Стародавньому Римі має багато спільного з відносинами у нашому столітті.
Отже, розглядаючи досягнення древніх цивілізацій, нам залишається лише дивуватися і захоплюватися винахідливістю і естетичністю наших далеких предків: настільки сучасним здається сьогодні їх побут і культура.

Коментар модератора

9 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?