Курсова робота «Основні лексичні та фонетичні особливості англійської мови в Канаді», 2009 рік

З предмету Іноземні мови · додано 01.05.2014 16:12 · від Yaroslav Stepanchuk · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 РОЗДІЛ I. Відкриття та колонізація Канади. Умови виникнення англій-ської мови в країні.5 1.1. Історія становлення Канади як держави. Дві державні мови.5 1.2. Проблеми варіанта літературної мови.9 Висновок.13 РОЗДІЛ II. Основні фонетичні та лексичні особливості канадської анг-лійської мови.14 2.1. Система канадських приголосних.14 2.2. Система канадських голосних.18 2.3. Фонетичні відмінності в окремих словах.23 2.4. Знак наголосу в словах канадської англійської мови.24 2.5. Слова, вирази та вимова, що використовується в Канаді.25 2.6. Запозичення – результат тісних контактів племен.29 Висновок.32 РОЗДІЛ III. Значення канадських слів в порівнянні з американським та британським варіантами.33 3.1. Залежність значення слова від обраного звукa.33 3.2. Різниця значень слів щоденного вжитку. 34 Висновок.41 Висновок до курсової роботи.42 Додатки.43 Перелік умовних скорочень.47 Список використаних джерел.48 Summary.50

Висновок

Системи канадських англійських приголосних та голосних наслідують більшою мірою шаблони загально американського варіанта фонем. Найбільш помітні відмінності в вимові окремих фонем, їхній кількості та поширенню.
Порівняльний аналіз продемонстрував, що канадська англійська система приголосних характеризується розподіленим використанням, можливо, типовим для всієї Канади в цілому.
Порівняльний аналіз структури наголосу в словах в КА показав таку ж структуру, як в ЗАмер варіанті та словах НВ, хоча, залежно від кількості складів наголос може змінювати своє положення.
Словник англійської мови в Канаді складався різними шляхами: шля-хом запозичення з індіанської та французької мов, шляхом нового творення з матеріалу англійської мови з використанням різних способів словотворення, а також шляхом переосмислення вже існуючих слів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?