Курсова робота «Розробка бізнес плану підприємства з виробництва тютюнових виробів.», 2013 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 24.04.2014 01:06 · від saders · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Дослідження галузі і ринку продукції та обгрунтування стратегії підприємства по виготовленню тютюнових виробів 1.1. Тенденції і перспективи розвитку галузі виробництва тютюнових виробів 1.2. Підприємство та його продукція 1.3. Визначення конкурентної стратегії та маркетинг-плану підприємства Розділ 2. Організація виробництва та ресурсне забезпечення 2.1. Виробничий план 2.2. Управління та організація 2.3. Обґрунтування потреби в персоналі і витрат на оплату праці Розділ 3. Вартісна оцінка результативності бізнес-плану з урахуванням ризику 3.1. Аналіз та оцінка ризиків 3.2. Планування витрат операційної діяльності 3.3. Фінансовий план і стратегія фінансування Висновки – резюме Список використаних джерел Додатки

Висновок

Аналіз зовнішнього середовища показав, що вітчизняний ринок тютюнових виробів незважаючи на негативний вплив світової фінансово-економічної кризи, продовжує стрімко розвиватися. А створення нового підприємства з виробництва тютюнових виробів на сьогодні є привабливим бізнесом, не дивлячись на негативні впливи макроекономічних факторів.
Встановлено, що новоствореному підприємству «Кривбас Люкс» доцільно орієнтуватися на виробництво тютюнових виробів середньо цінового сегменту, який займає найбільшу частку в структурі виробництва тютюнових виробів. Опираючись на найбільш популярні види сигарет в даному сегменті, обрано асортимент продукції нового підприємства - - звичайні сигрети, частка яких у структурі виробництва складає 60%; Slims, частка яких у структурі виробництва складає 25%; Super Slims, частка яких у структурі виробництва складає 15%.
Територіально, ринок збуту, який був обраний підприємством «Кривбас Люкс», обмежується територією м. Кривого Рогу. Розмір ринкового сегменту, який планує захопити підприємство складає 6659 тис. пачок на перший рік діяльності з подальшим розширенням.
Основними конкурентами є: Кременчуцька тютюнова фабрика, Київська тютюнова фабрика, Харківська тютюнова фабрика, Черкаська тютюнова фабрика, Львівська тютюнова фабрика, Донецька тютюнова компанія «Хамадей» та ТОВ «ДАНА-АС».
Результати галузевого аналізу, зведені в матрицю конкурентного профілю, показують вигідну конкурентну позицію новоствореного підприємства на ринку.
Організаційно-правовою формою підприємства було обрано товариство з обмеженою відповідальністю, а форма власності є колективною. Ця організаційна форма в порівнянні з іншим надає такі переваги підприємству як обмеження відповідальності засновників товариства в межах часток інвестованого капіталу.
У відповідності до розміру виробничих потужностей підприємства та обсягу цільового ринку збуту був запланований наступний обсяг виробництва: сигарети звичайного формату – 3995 тис. пачок, сигарети формату Slims – 1665 тис. пачок та сигарети формату Super Slims – 999 тис. пачок. Планується щорічне зростання обсягів виробництва відповідно до прогнозованих темпів розвитку виробництва тютюнових виробів середньо цінового сегменту в країні. Так, в 2014-2018 р. обсяг виробництва в грошовому виразі зросте з 87897,6 тис. грн. до 141027,5 тис. грн.
Загальна потреба підприємства в основних засобах склала 6836,7 тис. грн., у нематеріальних активах – 68,4 тис. грн. Потреба в обігових коштах складає 3092,4 тис. грн. Тобто, для забезпечення діяльності роботи підприємства необхідно інвестицій на суму 9997,5 тис. грн. Внески учасників при цьому становлять 9000 тис. грн., а бракуючи кошти планується взяти в кредит на 5 років.
У відповідності з кількість виробничого обладнання була визначена загальна потреба в основних робітниках, яка налічує 8 осіб. Чисельність допоміжного персоналу налічує 2 особи. Чисельність керівників, спеціалістів, службовців та МОП склає 7 чол., окрім цього підприємство буде залучати спеціалістів із зовнішніх джерел, а саме юриста. Загальний фонд оплати праці на перший рік діяльності складає 790,3 тис. грн., якай зростає до 2018 р. до значення – 963,8 тис. грн. При цьому, заробітна плата персоналу встановлена на рівні дещо вищому від аналогічних у конкурентів, та вищому від середньої в галузі. Тому можемо свідчити про наявність системи мотивації на підприємстві.
Реалізація проекту пов’язана з певними ризиками, а саме ризиків з боку контрагентів та держави, тому керівництво фірми повинно проводити постійний аналіз зовнішнього середовища, з метою виявлення ризиків та їх подолання.
Загальний обсяг витрат на річний обсяг виробництва на перший рік діяльності складає: 77549,6 тис. грн. і найбільшу частку у сукупних витратах на виробництво займають витрати на сировину та матеріали.
Використовуючи політику ціноутворення «собівартість плюс», отримуємо чистий прибуток у розмірі 8262,6 тис. грн.
Фінансовий аналіз діяльності у першому році показав змогу підприємства підтримувати ліквідність та платоспроможність. Оцінка результативності роботи підприємства на основі показників рентабельності вказує на цілком сприятливий результат виробничо-господарської діяльності. Проведений аналіз беззбитковості виробництва показує що, запланований обсяг реалізації продукції значно перевищує беззбитковий. Показники оцінки ефективності проекту говорять про те, що проект створення підприємства «Кривбас Люкс» окупиться за 1,1 роки. Чиста приведена вартість щорічно зростає.
Тож, виходячи з усіх розрахунків, можемо свідчити про доцільність створення підприємства «Кривбас Люкс».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?