Курсова робота «Виробництво сталі на свіжій шихті», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 14.04.2014 14:03 · від Рина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна частина 1.1. Призначення сталі та її властивості 1.2. Шихтові матеріали 1.3. Вибір та обґрунтування технології плавки 2. Спеціальна частина 2.1. Технологія виплавки сталі 2.2. Фізико-хімічні процеси, які проходять у ванні печі 2.3. Розрахунок матеріального балансу виплавки 3. Охорона праці та навколишнього середовища 3.1. Техніка безпеки при веденні технологічного процесу 3.2. Протипожежна безпека 3.3. Заходи по охороні навколишнього середовища Висновки Список використаної літератури

Висновок

Основними перевагами електросталеплавильних печей є можливість швидко розплавити метал, забезпечити наявність у печі відновлювальної атмосфери та шлаку, що значно зменшує вигар легуючих елементів, повільно та точно регулювати температуру метала, більш повно, ніж в інших печах зробити розкислення метала, отримувати сталь з низьким вмістом сірки. У зв'язку з цим високолеговані, інструментальні сталі, сталі з особливими властивостями виплавляють лише в електропечах. На сьогоднішній день для виплавки сталі застосовують дугові електропечі, відкриті й вакуумні індукційні печі. Основну кількість електросталі виплавляють у дугових печах, частка сталі, виплавленої в індукційних печах, у загальному обсязі виплавки, невелика.
Виплавка сталі на свіжій шихті дозволяє виплавити сталі будь-якої марки та будь-якої якості, так як ця технологія містить усі періоди, у яких можна провести усі процеси, які підвищують якість сталі.
Виплавка стали на свіжій шихті з окислюванням - найпоширеніший спосіб. Однак тривалість плавки при цьому методі максимальна.
При виробництві сталі по цій технології плавка має усі періоди (період плавлення,окислювальний період, відновлювальний період). Завдяки цьому, по цій технології можна варити сталь як рядову, так і високоякісну. Також ця технологія передбачає плавку на будь-якій шихті.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?