Курсова робота «Розробка та використання фірмового стилю в маркетинговій діяльності», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 09.04.2014 23:28 · від Карина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ 1. Основи формування фірмового стилю на підприємстві та його роль у брендингу.6 1.1. Поняття та цілі формування фірмового стилю.6 1.2. Елементи та носії фірмового стилю.9 1.3. Створення фірмового стилю, його впровадження.21 Розділ 2. Аналіз фірмового стилю і бренду на прикладі підприємства тов «сам».24 2.1. Загальна характеристика підприємства.24 2.2. Технології формування та елементи фірмового стилю на підприємст-ві.26 Розділ 3. Пропозиції щодо удосконалення фірмового сти-лю підприємства.30 Висновки.34 Список використаних джерел.35

Висновок

Фірмовий стиль – це сукупність прийомів (графічних, колірних, пластичних, акустичних, відео), які забезпечують єдність по всіх виробах фірми і заходам; покращують запам'ятовуваність і сприйняття покупцями, партнерами, незалежними спостерігачами не тільки товарів фірми, але і всієї її діяльності; а також дозволяють протиставляти свої товари і діяльність товарах та діяльності конкурентів.
Фірмовий стиль – це характерний для даної фірми мову, своєрідне посвідчення особи підприємства, його розпізнавальний знак, візитна картка. Всі функції фірмового стилю, так чи інакше, пов'язані зі створенням образу підприємства, який повинен запам'ятовуватися і бути привабливим для основного типу його споживачів.
Серед основних функцій фірмового стилю – функції довіри, ідентифікації та ефективності реклами. Постійні елементи фірмового стилю економлять час споживача, спрощують для нього процес здійснення покупки або споживання послуг і викликають позитивні емоції, що асоціюються з ім'ям і образом підприємства. Однак якщо реальний і штучно створений образи знаходяться в протиріччі, то маркетингові заходи можуть принести більше шкоди, ніж користі.
Фірмовий стиль, як правило, передбачає розробку символів фірми (торговий знак, логотип, фірмовий блок, слоган, фірмовий колір і т.д.).
На закінчення, необхідно ще раз підкреслити, що фірмовий стиль грає неоціненну роль для створення торгової марки. У свою чергу торгова марка зі стійкою репутацією забезпечує стійкий обсяг виробництва і доходів. Стійка марка надзвичайно живуча, і ця властивість згодом дає величезну економію коштів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?