Курсова робота «Використання різних видів словників на уроках іноземної мови та організація самостійної роботи з ними на різних ступенях середньої загальноосвітньої школи», 2013 рік

З предмету Іноземні мови · додано 09.04.2014 00:39 · від Trikcy · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Зміст.с. 2 Вступ.с. 3 Розділ 1. Навчання лексисного матеріалу учнів середньої загальноосвітньої школи.с. 5 1.1. Активний, пасивний і потенціальний словниковий запас.с. 5 1.2. Процес засвоєння лексичного матеріалу.с. 6 1.3. Автоматизація дій учнів з новими лексичними одиницями активного, пасивного та потенціального словників.с. 10 Розділ 2. Використання різних видів словників та організація самостійної роботи з ними на уроках іноземної мови.с. 19 2.1. Використання словників як засобу підвищення навчальної автономії учнів.с. 19 2.2. Вправи для навчання учнів користування різними словниками.с. 26 Загальні висновки.с. 32 Summary.c. 33 Список використаної літератури.с. 34

Висновок

Актуальність даної теми пов’язана з тим, що використання різних видів словників на уроках іноземної мови та організація самостійної роботи з ними на різних ступенях середньої загальноосвітньої школи на сьогоднішній день нажаль вважається не досить важливою і тому викликає багато проблем підчас навчального процесу. Проаналізувавши всі наведені теоретичні та практичні матеріали можна стверджувати, що використання різних видів словників учнями сприяє їх вдосконаленню та саморозвитку не тільки на уроках англійської мови.
Лексика пронизує весь курс англійської мови, і завдання вчителя - знайти такі форми й методи її подачі та опрацювання, які б зробили цей процес приємним і бажаним для учня. Перш за все, цьому сприятиме широке використання сучасних інформаційних технологій, інтерактивних методів навчання, щоб навчити учнів "чітко формулювати і висловлювати свою позицію, спілкуватися, дискутувати, сприймати й оцінювати інформацію".
Дослідженням встановлено, що необхідність використання словників різних типів на заняттях іноземних мов навчає не тільки знайомитись з різними типами словників, а й навчаться орієнтуватися в складній системі їхньої побудови, уникати мовних і мовленнєвих помилок, коригувати свою промову з їх допомогою.
Успіх у навчанні забезпечується не тільки слідуванням закладеним у навчально-методичних системах, але й творчим підходом до їх реалізації, який дозволяє формувати в учнів потребу вчитись, уміння раціонально працювати, розвивати здатність мислити, проявляти творчість і самостійність під час вирішення поставлених завдань.
Це надало можливість говорити про те, що уміння ефективно користуватися словником – це показник готовності до саморозвитку, показник мовної зрілості і запорука мовної грамотності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?