Звіт з практики «Психологія та педагогика», 2013 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 08.04.2014 21:47 · від Ольга · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Критичний аналіз бази практики 2. Особливість навчального контингенту. 3. Викладацька діяльність Підсумки Література Додатки

Висновок

Звіт по практиці являє собою матеріал заснований на викладенні основних етапів проходження педагогічної практики в середній школі; представленні використаного матеріалу, літератури та засобів контролю навчання.
В ході педагогічної практики було прослухано 1 семінар з педагогіки з метою здобути реальний досвід по викладанню педагогічного предмету для студентської аудиторії.
Учням було запропоновано матеріал з дисципліни «Психологія» і викладено його протягом одного комбінованого уроку. В ході якого широко використовувавсь вільний обмін думками. Мета даного семінару: формування психологічного світогляду; ознайомлення і засвоєння основних категорій, понять та сутності таких тем як «Темперамент» і «Види темпераменту». Протягом уроку здійснено контроль отриманих знань у формі дискусії; тесту, а також учням було запропоновано модель гри.
В цілому даний звіт засвідчує проходження студентом Давидюком педагогічної практики і засвідчує наявність певного досвіду у викладанні в економічному ВУЗі.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?