Курсова робота «Правове регулювання вирішення трудових спорів», 2011 рік

З предмету Право · додано 08.04.2014 12:06 · від Ланчик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1.Теоретичний аспект трудових спорів 4 1.1. Поняття, види та класифікація 5 1.2. Проблематика та умови виникнення трудових спорів 16 2. Поняття механізму правового регулювання. 22 3. Порядок вирішення трудових спорів (конфліктів) в Україні 31 Висновки 37 Список використаних джерел 38

Висновок

На сучасному етапі розвитку українського суспільства значно актуалізуються проблеми правового регулювання трудових спорів і конфліктів, як індивідуальних, так і колективних. У Конституції України закріплене достатньо широке коло трудових прав громадян, крім того, Основний закон припускає наявність колективних трудових прав і інтересів працівників, оскільки передбачає можливість колективного захисту трудящими своїх соціально-економічних прав і інтересів. Забезпечення адекватного ринкових умовам захисту закріплених на конституційному рівні трудових прав є одним із центральних завдань вітчизняного трудового права. Саме на досягнення цієї мети спрямовані результати проведеного науково-теоретичного дослідження і сформульовані у курсовій роботі конкретні пропозиції і рекомендації щодо вдосконалення трудового законодавства України у сфері правового регулювання трудових спорів і конфліктів за сучасних ринкових умов.
Справляючи правовий вплив на причини виникнення трудових спорів і конфліктів, можна тим самим забезпечувати превенцію виникнення як індивідуальних, так і колективних трудових розбіжностей. Для цього необхідне вдосконалення норм трудового права, а також посилення і розвиток відповідно до сучасних економічних реалій контрольно-наглядової функції держави за дотриманням трудового законодавства. Дана проблематика вже довгий час хвилює багатьох вчених-правників, про що свідчить постійна актуальність тематики та велика кількість наукових доробок з цього приводу. Зазначу, що цікавість і необхідність знання інституту трудових спорів як комплексного інституту трудового права, стало причиною написання цієї роботи.
Для висвітлення питання трудових спорів як соціального явища, необхідно в першу чергу розібратися з термінологією: «конфлікт як об'єктивне явище», «юридичний конфлікт», «трудові спори» та «трудові конфлікти» та вияснити змістове навантаження слів: «спір» та «конфлікт».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?