Курсова робота «Декларування імпорту люмінесцентних світильників», 2012 рік

З предмету Інше · додано 02.04.2014 13:24 · від Олег · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Законодавча база, щодо митного контролю та митного оформлення люмінесцентних світильників. 5 2. Класифікація люмінесцентних світильників за УКТЗЕД.10 3. Декларування імпорту люмінесцентних світильників.14 4. Митне оформлення та митний контроль імпорту люмінесцентних світильників. 23 Висновки та пропозиції.38 Список використаних джерел.39 Додатки.41

Висновок

На сьогоднішній день митні органи є дуже важливою складовою нашої держави. Саме митниця охороняє державні кордони від недоброякісних та небезпечних товарів, захищає вітчизняних товаровиробників, та звісно, поповнює бюджет України.
Останніми роками в Україні класичні лампи розжарювання витісняються енергоощадними люмінесцентними лампами тим самим збільшується імпорт люмінесцентних світильників.
Митне оформлення люмінесцентних світильників суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності здійснюються у відповідності до вимог Закону України від 16.04.1991 № 959-ХІІ «Про зовнішньоекономічну діяльність». Порядок здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, затверджений наказом від 30.05.2012 № 631.
Розглянувши особливості класифікації за УКТЗЕД, було виявлено, що
люмінесцентні світильники відносяться до ХХ розділу “Різні промислові товари” та входять до 94 групи.
Розглянуто порядок декларування люмінесцентних світильників на
прикладі задачі та порядок заповнення вантажної митної декларації.
За результатами роботи сформульовані наступні пропозиції: автоматизація митних процедур та запровадження безпаперових технологій. Активне запровадження системи «Електронна митниця» забезпечить реалізацію взятих Україною зобов'язань перед міжнародною спільнотою, досягнення належного рівня інформаційної взаємодії органів влади, надання послуг юридичним та фізичним особам. За таких умов митне оформлення та митний контроль стануть простішими, зручнішими та зменшиться людський фактор в прийнятті рішень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?