Курсова робота «Розвиток системи менеджменту організації на прикладі ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат»”», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 28.06.2007 05:40 · від hunterkiller · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Організація структури системи менеджменту організації 1.1. Поняття і принципи побудови управлінських структур 1.2. Типи структур управління організаціями 1.3. Принципи створення ефективної організації РОЗДІЛ 2. Техніко-економічна характеристика ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат» 2.1. Статус підприємства та організаційна форма 2.2. Асортимент ВАТ « Шосткинський міськмолкомбінат» 2.3. Сировинна база підприємства 2.4. Споживачі продукції комбінату та його конкуренти 2.5. Аналіз факторів внутрішнього та зовнішнього середовища 2.6. Основні показники діяльності ВАТ РОЗДІЛ 3. Аналіз організаційної структури менеджменту ВАТ «Шосткинський міськмолкомбінат» РОЗДІЛ 4. Заходи щодо підвищення ефективності організаційної структури управління на ВАТ « Шосткинський міськмолкомбінат» Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

В ході дослідження діяльності та організаційної структури управління ВАТ « Шосткинський міськмолкомбінат» було розглянуто три основні питання:

1) структура управління організацією;

2) взаємодія організації з зовнішнім світом;

3) вдосконалення організаційної структури ВАТ « Шосткинський міськмолкомбінат»

Отже, комбінат відноситься до організації бюрократичного типу, яка має риси лінійно-функціональної організації.

Найбільш впливовими зовнішніми факторами для організації є постачальники сировини, споживачі, закони та провадження державного регулювання, конкуренти та економічна ситуація, яка склалася в Україні.

Так як організація займається виробництвом товарів широкого споживання, то для неї важливо швидко реагувати на зміни в оточуючому середовищі, це в свою чергу залежить від ефективної діяльності торгового відділу організації.

В ході аналізу діяльності та структури торгового відділу було виявлено, що відділ виконує одну з найважливіших функцій  функцію маркетингу. Але для проведення ефективної маркетингової стратегії необхідний спеціаліст з маркетингу, оскільки начальник торгового відділу працює ефективно тільки у сфері контролю за торгівлею. Тому необхідним є відокремлення торгового відділу і відділу маркетингу.

Також до штатного розкладу необхідно включити посаду маркетолога та менеджера для проведення маркетингової стратегії, пошуку нових ринків збуту і виконання функцій заступника директора.

За рахунок скорочення посад, в яких на даний момент не потребує підприємство можна досягти економії в 77тис. грн. в рік.

В результаті проведеного вдосконалення організаційна структура управління стала органічного типу, так як вона здатна швидко адаптуватись до швидко змінюючи зовнішніх та внутрішніх умов існування організації. Таким чином організаційна структура управління буде пристосована до змін у зовнішньому середовищі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення