Реферат «Інноваційна модель розвитку конкурентоспроможності в скандинавських країнах», 2014 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 26.03.2014 18:15 · від Володимир · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Характеристика інноваційної моделі економічного розвитку. 4 Застосування інноваційної моделі розвитку конкурентоспроможності в скандинавських країнах. 6 Висновок 12 Список використаних джерел: 13

Висновок

В умовах глобалізації та поширення взаємозалежності національних економік постає ключове питання стосовно поєднання регулюючих та протекціоністських заходів у національній економічній політиці. Важливість та першочерговість застосування цих дій підсилюється в умовах рецесії світової економіки на початку XXI ст., стаючи основою для створення новітніх стратегій економічного розвитку країн та регіонів.
Забезпечення ефективних заходів державного регулювання в сучасних умовах стає запорукою розбудови соціальної моделі економіки, яка направлена на збалансований розвиток бізнесу та соціальної сфери. Основним завданням цієї моделі є досягнення «суспільства загального добробуту» при утриманні високих економічних показників національної економіки та прибутковості підприємств.
Таким чином, прогнозуючи ймовірні варіанти розвитку міжнародної економіки можна очікувати набуття капіталістичною системою у найближчому майбутньому соціального характеру та переорієнтацію основних цілей економічного розвитку країн (за зміну політики «отримання максимального прибутку» прийде прагнення досягти «соціально рівного суспільства).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?