Реферат «Програма щодо поліпшення економіки України.Стабілізація та подолання інфляції», 2007 рік

З предмету Регулювання економіки · додано 27.06.2007 17:27 · від J.J.B · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Аналіз економічної ситуації в Україні 1.1. Загальний аналіз основних показників розвитку економіки 1.2. Аналіз реального сектору економіки 1.3. Аналіз промисловості 1.4. Аналіз аграрного сектору 1.5. Фінанси підприємств 1.6. Державні фінанси 1.7. Доходи та витрати населення 1.8. Стан ринку праці 1.9. Грошовий обіг 1.10. Інфляція 1.10.1. Загальний аналіз інфляції 1.10.2. Аналіз інфляції за споживчими цінами 1.10.3. Аналіз інфляції за цінами виробників 2. Цільова функція програми. 2.1. Інфляція як ключовий елемент цільової функції 2.2. Аналіз небезпеки інфляції та її впливу на розвиток економіки 3. Заходи щодо поліпшення економічної ситуації в Україні. Стабілізація та подолання інфляції. 3.1. Заходи щодо подолання інфляції. Інфляційне тагетування. Додаток А

Висновок

Економіка кожної країни потребує постійних коригувань, які дозволяють державі витримувати вплив кризових явищ та визначати напрямок її подальшого розвитку. Україна стрімко розвивається завдяки наявності певних природних ресурсів та своєму географічному становищу. В рефераті зроблений комплексний аналіз економічної ситуації, яка склалася в певний час на Україні, та запропоновані конкретні заходи для поліпшення ситуації.

Проаналізувавши існуючу ситуацію в промисловості, аграрному та фінансових секторах, автору вдалося виявити основні джерела для виникнення інфляційних процесів. Підґрунтям для проведення висновків також можна вважати аналіз автором державних фінансів, доходів та витрат населення країни.

На наш погляд, ключовими заходами для поліпшення економічної ситуації в країні можна визнати: боротьбу з корупцією, покращення інвестиційного клімату, підтримку малого бізнесу, розвиток сільськогосподарського виробництва, державну підтримку розвитку реального сектору економіки та управління інфляційними процесами. З метою подолання інфляції, автор роботи запропонував низку заходів. Перевіреними та ефективним потрібно вважати: обмежений та чітко контрольований випуск в обіг нових грошей, вилучення надлишку грошей в обігу використовуючи інструменти Національного Банку та уряду, стимулювання внутрішнього виробництва та заходи для підвищення суцільної довіри до валюти України.

Враховуючи те, що Україна прагне зайняте місце серед європейських держав з розвиненою економікою, виконання перелічених стратегічних завдань стає найважливішою місією уряду і Національного банку держави. Робота в цьому напрямку покращить міжнародні відносини країни та стане ефективним інструментом для нівелювання впливу кризових явищ.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення