Реферат «Управління ризиками суб’єктів домогосподарств в їх співпраці з банками», 2014 рік

З предмету Банківська справа · додано 23.03.2014 13:19 · від oxana · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Домогосподарства як окрема група банківських клієнтів 5 Економічні інтереси домогосподарств у сфері співпраці з банківськими установами 8 Проблеми та перспективи розвитку банківської системи україни, пов’язані із залученням коштів домогосподарств. 34 Ризики клієнтів банку 40 Методи оптимізації ризиків банківських клієнтів 42 Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 45 Поради вкладникам. Що робити, якщо банк став неплатоспроможним? 47 Особливості інвестування у цінні папери 50 Висновки та пропозиції 58

Висновок

Проведене дослідження має як теоретичне, так і практичне значення, оскільки надає можливість уявити різноманітність прояву ризиків та складність процесу управління ними. Результати проведеного дослідження сучасного стану та розвитку банківської системи України свідчать про наявність у банків певних проблем, зокрема з ліквідністю та прибутковістю, що призводить до нестабільності та ризикованості використання банківських послуг. Розглянуто комплекс заходів, спрямований на збереження коштів населнння від банківських ризиків.

1 Пам'ятайте, що Ваші вклади в банках гарантуються в межах 200 тисяч гривень.
2 Переконайтесь, що Ваш вклад під-падає під гарантію Фонду.
3 Знайте, що Ваші права визначені та захищені Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?