Курсова робота «Cистема регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні», 2013 рік

З предмету ЗЕД · додано 17.03.2014 21:30 · від Анастасия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Зовнішньоекономічна діяльність як економічна категорія. 4 1.1. Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності.4 1.2. Основні напрямки здійснення зовнішньоекономічних операцій. Види зовнішньоекономічної діяльності.6 1.3. Принципи зовнішньоекономічної діяльності.10 Розділ 2. Характеристика системи регулювання зовнішньоекономічної діяльності.16 2.1. Розвиток системи регулювання ЗЕД.16 2.2. Зовнішньоекономічна політика країни: протекціонізм та вільна торгівля.19 2.3. Систематизація методів регулювання зовнішньоекономічної діяльності.24 Розділ 3. Особливості державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні.28 3.1. Організаційна структура управління ЗЕД в Україні.28 3.2. Функції державних органів в сфері регулювання ЗЕД.31 3.3. Сучасний стан,проблеми регулювання ЗЕД в Україні та перспективи їх вирішення.36 Висновки.41 Список використаних джерел.42

Висновок

Основою регулювання зовнішньоекономічної діяльності будь-якої держави є набір економічних та неекономічних (адміністративних) методів впливу на систему зовнішньоекономічних відносин. Принципова відмінність між економічними й адміністративними методами полягає в засобі впливу на зовнішньоекономічну діяльність через ринкові відносини чи адміністративні заходи.
Чітко працюючий, ефективний фінансовий механізм зовнішньоекономічної діяльності дуже важливий як для держави в цілому, так і для суб’єктів підприємницької діяльності, бо він формує обличчя держави у зовнішньоекономічних стосунках з іншими країнами та надає можливість максимально ефективно використати наявні ресурси та потенціал. Зовнішньоекономічна діяльність - це форма господарської діяльності, пов'язана з технологією виробництва та науково-технічною діяльністю, а також з експортними й імпортними операціями.
Система органів регулювання зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) на рівні держави в країнах світу має деякі спільні риси: у першу чергу вищий законодавчий орган, вищий виконавчий орган та міністерства, що безпосередньо займаються економічними зв'язками з зарубіжними країнами та питаннями реалізації державної зовнішньоекономічної політики та інші органи держави. Державна митна служба країни здійснює митний контроль.
Отже,можна зробити висновок, що державне регулювання зовнішньоекономічної діяльності здійснюється за допомогою широкого кола засобів регулювання, кількість яких постійно зростає, виходячи з потреб світової ринкової економіки та з огляду на міжнародні зобов’язання України, оскільки незалежно від потреб внутрішнього товарного ринку та національного законодавства кожен чинний міжнародний договір є обов’язковим для його учасників і повинен ними добросовісно виконуватися.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?