Реферат «Українська культура в умовах глобалізації та інтеграційних процесів, поширення субкультур», 2014 рік

З предмету Історія · додано 14.03.2014 21:24 · від Ann Karamelka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 РОЗДІЛ 1. Українська культура в умовах глобалізації та інтеграційних процесів.4-10 1.1. Трансформація України в європейський культурний простір як можливість вдосконалення культури та боротьби проти негативних наслідків глобалізації.4-8 1.2. Вплив світової глобалізації на побутову культуру України.8-10 РОЗДІЛ 2. Поширення субкультур та їх вплив на молодь.11-21 2.1. Субкультура, основні риси та коротка характеристика найпоширеніших в Україні субкультур.11-17 2.1. Вплив молодіжної субкультури на формування особистісного «Я» в період ранньої юності.17-21 Висновки.22 Список використаної літератури та джерел.23

Висновок

На основі опрацьованих мною джерел я досяг своєї мети, шляхом розв’язання поставлених завдань : в першій частині першого розділу я охарактеризував основні ознаки інтеграційних процесів української культури. У другій частині я висвітлив вплив світової глобалізації на українську культуру. В першій частині другого розділу я обґрунтував основні вияви та характерні риси молодіжних субкультур. В другій частині другого розділу я визначив вплив молодіжних субкультур на формування особистості.
Розв’язавши ці завдання я прийшов до висновку, що світова глобалізація має значний вплив на українську культуру, в більшості випадків знищуючи її самобутність, інтеграція в європейську культуру може позитивно позначитися на загальному розвитку української культури. Дослідивши поширення субкультур в Україні, я прийшов до висновку, що вони є невід’ємною частиною нашого суспільства і чим далі, тим вони набувають більшого розповсюдження, що в більшості випадків може позитивно позначатися на молоді, але можуть бути і негативні наслідки належності до певної субкультури.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?