Курсова робота «Міжнародний туризм як специфічна форма міжнародних економічних відносин», 2012 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 13.03.2014 12:16 · від Олександр · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Міжнародний туризм як складова міжнародної економіки 1.1. Міжнародний туризм, його сутність та види. 1.2. Роль туризму у світовій економіці. 1.3. Туристична індустрія і її складові. РОЗДІЛ 2. Cучасний стан розвитку міжнародного туризму 2.1. Аналіз діяльності туристичних агенств. 2.2. Тенденції розвитку міжнародного туризму. 2.3. Основні туристичні центри в світовому господарстві. РОЗДІЛ 3. Перспективи розвитку міжнародного туризму в Україні 3.1. Перспективи та пропозиції розвитку туризму на регіональному рівні. 3.2. Тенденції розвитку туризму та готельного господарства в сучасних умовах. 3.3. Стан і проблеми розвитку туристичної галузі України в контексті підготовки до Євро-2012. Висновки Список джерел посилань

Висновок

В цій роботі я спробував розкрити причини, що формують міжнародний туризм, основні його реалії в сучасному світі, а також вказав перспективи та пропозиції розвитку туризму на регіональному рівні, на прикладі окремого регіону, стан і проблеми розвитку туристичної галузі України в контексті підготовки до Євро-2012.
Дивлячись на все вищезгадане слід зазначити, що необхідність розвитку туристичної діяльності (а саме – підвищення рівня обслуговування до світових стандартів, створення довгострокових закордонних зв’язків, перегляд законодавчої бази і ін.) в Україні є досить висока. Вищезгадана сфера міжнародної діяльності, при належному функціонуванні, може прискорити вихід України з важкого економічного становища, яке склалося на даний момент.
Проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу згідно вимог УЄФА передбачає якісну та кількісну підготовку готельної та туристичної інфраструктури як однієї з трьох важливих компонент після спортивної та транспортної. Відповідно в процесі підготовки до проведення Євро-2012 необхідно в короткий термін вирішити проблеми, пов’язані з незадовільним станом розвитку туристичної та готельної інфраструктури, нестачею готелів та інших закладів розміщення туристів, нагальною потребою у підготовці кваліфікованих кадрів, формуванням реєстру та мереж альтернативних закладів розміщення туристів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?