Курсова робота «Статистичне вивчення урожайності зерна», 2011 рік

З предмету Статистика · додано 12.03.2014 21:06 · від Vita Sydoryshyna · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Система показниківстатистики рослинництва Розділ 2. Статистична оцінка показників на основі вибірки 2.1. Теоретичні основи вибіркового методу 2.2. Помилки вибірки для середніх значень досліджуваних показників та їх межі в генеральній сукупності Розділ 3. Аналіз простої кореляції 3.1. Теоретичні основи аналізу простої лінійної кореляції 3.2. Кореляційний аналіз урожайності Розділ 4. Аналіз урожайності методом множинної кореляції 4.1. Теоретичні основи множинної кореляції 4.2. Регресійний аналіз урожайності 4.3. Оцінка тісноти зв’язку Висновки

Висновок

В даній курсовій роботі було розглянуто основні теоретичні аспекти статистичного вивчення урожайності зерна, а також здійснено практичні розрахунки з метою дослідження таких показників, як урожайність зерна, внесення мінеральних та органічних добрив.
Під час виконання роботи були використані основні методи статистичного дослідження та застосовані на практиці теоретичні положення науки.
Статистичні показники у рослинництві характеризуються абсолютними моментами та інтервальними рівнями, а також відносними та середніми рівнями.
Розраховано величини середніх та показників варіації. Середня урожайність зерна становить 30,25 ц/га при середній кількості внесених мінеральних добрив 77,7857 кг/га та середній кількості внесених органічних добрив 15,6786 т/га.
Важливим для статистики є вивчення взаємозв’язків та відмінностей у розвитку соціально-економічних явиш. Для цього ми здійснювали кореляційний аналіз, який розглядає кількісну оцінку зв’язків.
Парна кореляція показала, що урожайність зерна на 50,66% залежить від внесення мінеральних добрив і на 64,17% - від внесення органічних добрив.

Множинна кореляція дала змогу уточнити висновки: при додатковому збільшенні мінеральних добрив врожайність зросте в середньому на 0,1135 кг/га, а при збільшенні органічних добрив на – 1,3252 т/га.
Як підсумок курсової роботи хочу зазначити, що державна статистика, це централізована система збирання, опрацювання, аналізу, поширення та збереження, захисту та використання статистичної інформації. Правильне ведення статистичного обліку та обробка інформації є запорукою еективного розвитку сільського господарства.

Коментар модератора

27 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?