Курсова робота «Пристрій охоронної сигналізації оптоелектронна схемотехніка», 2013 рік

З предмету Інше · додано 12.03.2014 09:53 · від Михайло · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.5 1. Аналіз сучасного стану питання у даній області техніки.7 2. Розробка схеми електричної структурної.12 3. Розробка схеми електричної принципової.16 3.1. Аналіз можливої реалізації структурних блоків.16 3.2. Розробка схеми електричної принципової.25 3.3. Вибір елементної бази та розрахунок параметрів елементів схеми.26 Висновки.31 Література.32 Додатки.33 Додаток A. Технічне завдання.34 Додаток Б. Схема електрична-структурна. 35 Додаток В. Схема електрична-принципова. 36 Додаток Г. Перелік елементів.37

Висновок

В даному курсовому проекті було висвітлено питання створення простої лазерної системи охоронної сигналізації. Розглянуто особливості побудови та використання даних датчиків. Відібрані різні види та принципи будови даних систем, з них вибрані ті, які є найбільш придатні по ряду головних критеріїв. Опрацьовані переваги та недоліки кожної з них. Розроблено схему електрично-принципову з урахуванням різних варіантів побудови кожного із структурних блоків. Здійснено вибір блоків в залежності від декількох ключових факторів. Вибрано елементну базу та розраховано параметри елементів схеми.
Пристрій є зручним в експлуатації, живиться від стандартної мережі та містить мінімум елементів, що забезпечує його надійність та універсальність.
Розроблений пристрій дозволяє виявити несанкціоноване проникнення в приміщення, що охороняється. Проникнення попереджається потужним звуковим сигналом 2 кГц. Напруга живлення пристрою - 9 В.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?