Курсова робота «Організація управління в екологічній діяльності по Маріупольському р-ну»

З предмету Екологія · додано 18.02.2014 22:21 · від Ольга · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вихідні дані Вступ 1. Характеристика виробництва та інформацію про продукцію 2. Диференційна оцінка території 3. Планування природоохоронної діяльності 3.1. Водні ресурси 3.2. Охорона атмосферного повітря 3.3. Проектування полігону для твердих відходів 4. Організація природоохоронної діяльності 4.1. Інформаційне забезпечення 4.2. Вибір типу організації 4.3. Поділ праці 5. Мотивація виконання прийнятих рішень 6. Висновки Література

Висновок

Маріупольського покрасочного цеху являється об’єктом автомобільної промисловості Запорізької області. Сировиною для виробництва є фарба ; паливом виступає природній гас; лаки, відходи 4 класу (побутові).
Основними забруднюючими речовинами є специфічні домішки (лаки та фарби). В атмосферне повітря викидаються: тверді часточки, чадний газ, оксид азоту. На підприємстві є відходи: побутові.
Маріупольський район відноситься до відносно стійкої морфологічної основи ландшафтів. Району притаманний землеробський тип використання. Диференційна оцінка наступна: ліси, національні парки – 3 бали, решта лісів – 2 бали. Характерний аридний тип ландшафтів, зрошення яких відбувається за рахунок Маріупольської зрошувальної системи, яка потребує реконструкції.
На підприємстві здійснюється планування водоохоронної діяльності. На підприємстві немає очисних споруд.
Після проведення інвентаризації джерел викиду забруднюючих речовин було встановлено, що основними забруднювачами повітря є котельня, автотранспорт, робочі цехи. Для захисту населення від негативного впливу від забруднюючих речовин, що викидаються, передбачено створення СЗЗ, а для очищення повітря від забруднюючих речовин застосовують скрубери.
Для накопичення та захоронення побутових відходів на підприємстві запроектовано полігон на термін часу – 18 років.
Для Маріупольського покрасочного цеху і заплановано проведення повних перевірок в ході яких висвітлюються всі питання природоохоронної діяльності які здійснюються 2-3 рази на рік із середньостроковим плануванням на 3 роки. Так як покрас очний цех є постійним забруднювачем НПС, то він повинен бути на постійному контролі і включений в план-графік щорічних перевірок місцевими органами державної інспекції по екології та природних ресурсах.
Інформація на покрас очному цеху, яка використовується в управлінні є 3 класів – науково-технічна, управлінська, обліково-статистична.
При перевірці з питань дотримання водоохоронного законодавства заплановано 31 година трудозатрат на перевірку водоохоронної діяльності, з повітроохоронного законодавства – 26,66 годин, з питань утворення, транспортування розміщення та знешкодження відходів – 29 годин.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?