Дипломна робота «Страховий ринок України: сучасний стан та перспективи розвитку», 2006 рік

З предмету Страхування · додано 21.06.2007 21:59 · від Kobra · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Теоретичні основи формування страхового ринку 1.1. Історичний розвиток становлення страхування в Україні: необхідність, зміст і призначення 1.2. Страховий захист як об’єктивно – економічна категорія 1.3. Ринкове страхування в системі страхового захисту суспільства Розділ ІІ. Характеристика страхового ринку України 2.1. Організаційно-нормативне забезпечення страхового ринку 2.2. Склад та структура страхового ринку України 2.3. Динаміка основних економічних індикаторів розвитку страхового ринку Розділ ІІІ. Перспективи розвитку страхового ринку в Україні 3.1. Основні проблеми розвитку страхового ринку за умов сучасного стану економіки в країні 3.2. Напрямки вдосконалення державного регулювання страхування в Україні 3.3. Основні заходи щодо поліпшення ефективності функціонування ринку страхових послуг Висновки Список використаних джерел літератури Додатки

Висновок

В результаті проведеного дослідження дійшли висновку, що страхування – це двосторонні економічні відносини, які полягають у тому, що страхувальник, сплачуючи грошовий внесок, забезпечує собі (чи третій особі) у разі настання події, обумовленої договором або законом, суму виплати з боку страховика, який утримує певний обсяг відповідальності і для її забезпечення поповнює та ефективно розміщує резерви, вживає превентивні заходи, спрямовані на зменшення ризику, а при потребі перестраховує частину своєї відповідальності...

В процесі написання дипломної роботи за мету було поставлене розкриття сутності, необхідності та змісту українського страхового ринку, виявлення та розв’язання проблем, пов’язаних з діяльністю страховиків. Також аналіз основних показників та індикаторів надання страховиками страхових послуг.

Існування ефективного сектору страхування має важливе значення для всіх верств населення та секторів економіки. Страхування життя, здоров’я та цивільної відповідальності власників транспортних засобів дозволяє домогосподарствам досягати вищого рівня життя шляхом задоволення їх потреби в безпеці та гарантованого рівня доходу.

Отже, страхування повинно розглядатися не як товар розкошу, а як необхідна передумова стійкого економічного зростання країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали