Реферат «Аналіз-інтерпретація "Новина" Стефаника (герменевтичний, феноменологічний та структурно-семіотичний аналізи)», 2013 рік

З предмету Філологія · додано 17.02.2014 19:57 · від Ірина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Герменевтичний аналіз. 2.Структурно-семіотичний аналіз. 3.Феноменологічний аналіз.

Висновок

Отже, новела «Новина» Стефаника є настільки глибинною за своєю сутністю, що має багато площин для інтерпретації. У новелі вражає не лише зовнішній конфлікт, а й надзвичайний за силою психологічної напруги конфлікт внутрішній — трагічне роздвоєння душі батька: дати дітям повільно загинути в голодних муках чи позбавити їх цих мук. Письменник переніс в свою новелу не лише картину реалій з їх ситуаційними деталями, а й створену ними емоційну атмосферу. Взявши за основу справжню подію і реально існуючого героя, Василь Стефаник не зводив свій твір до історії одного чи кількох характерів. Гриць Летючий — не виняток, а типовий характер. Його життя, думки, почуття — то звичайні щоденні будні мільйонів зубожілих селян. У цьому виявився реалізм зображення. Автор зміг тонко відчути трагізм становища батька та з точністю його відтворити.

Коментар модератора

ЧЕРКАСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?