Курсова робота «Донецький економічний район:ресурси,господарська спеціалізація,місце і роль в економіці України», 2013 рік

З предмету Економіка · додано 16.02.2014 15:17 · від Sasha · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік умовних позначень.5 Вступ.6 І.Загальна характеристика Донецького економічного району 1.1. Географічне положення. 8 1.2. Природні умови і ресурси. 10 1.3. Населення і трудові ресурси. 14 1.4. Рекреаційні ресурси.16 ІІ.Детальна характеристика економічного потенціалу 2.1. Основні галузі спеціалізації господарського комплексу Донецького економічного району. 20 2.2. Оцінка зовнішньоекономічної діяльності Донецького економічного району. 27 ІІІ.Проблеми і перспективи розвитку Донецього економічного району.32 Висновки.37 Список використаних джерел.38 Додатки.40

Висновок

Отже, внаслідок інтенсивного видобутку вугілля в Донецькому економічному районі склалася складна екологічна ситуація, яка може призвести до економічної катастрофи.
Слід подбати про страхування життя та забезпечення кращих умов праці працівникам шахт, яких тут налічується більше мільйона. Подбати про те, щоб знизити показник смертей та нещасних випадків серед шахтарів, який є найвищим у світі і дорівнює 300 чоловік.
Не менш важливим залишається питання реструктуризації шахт та переосвіти гірників. Як ми знаємо, на закриття однієї шахти потрібно не менше 3-4 млн. гривень, а їх тут є 295.
Та незважаючи на це, вугільна промисловість Донецького економічного району і надалі залишатиметься основним постачальником твердого палива на енергетичний ринок України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?