Реферат «Cучасний стан та перспективи лізингу в Україні», 2010 рік

З предмету Економіка · додано 15.02.2014 15:07 · від настя · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Сучасний стан та перспективи розвитку ринку лізингу в України 3. Зарубіжний досвід лізингу 4. Висновки

Висновок

Лізинг — один із найпоширеніших у світовій практиці методів фінансування технічного оснащення та оновлення виробництва, який має давні традиції.
В Україні на сьогоднішній день склалися основні передумови розвитку лізингу: створено основу інфраструктури ринку лізингових послуг; сформовано первинну законодавчу базу щодо врегулювання лізингової діяльності; організаційно оформлено методичні основи з побудови взаємовідносин суб’єктів лізингової діяльності. Проте слід зауважити, що лізингова діяльність в Україні має певні перешкоди для якісного подальшого розвитку. Для подолання цих перешкод доцільно провести комплекс заходів, який передбачатиме: створення сприятливої законодавчої бази, ґрунтуючись на міжнародний досвід; зменшити податковий тиск на лізингові операції; розробити систему пільгового оподаткування лізингових операцій стратегічних галузей економіки (машинобудування, сільське господарство та ін.) та лізингових операцій, об’єктом яких є продукція вітчизняних виробників; розвиток рекламної діяльності в межах країни з метою розширення кола своїх клієнтів; зробити так, щоб лізинг став більш доступною послугою для підприємств; подальшу інтеграцію фінансової системи України в світову фінансову систему з метою впровадження міжнародного досвіду і технологій; урізноманітнення джерел фінансування лізингу.
Отже, на загальнодержавному рівні розвиток лізингу – це не лише засіб стимулювання реалізації нової техніки, пришвидшення оновлення основних фондів, а й інтенсифікація розвитку національної економіки в цілому, підвищення її якісного рівня.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?