Курсова робота «Газета як суспільно політичне видання», 2012 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 13.02.2014 23:17 · від Люда Клочанюк · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

.характеристика газети як документа та періодичного видання.7 1.1. Поняття про газету як суспільно-політичне видання.7 1.2. Історія виникнення газети.8 1.3. Види газетних видань.12 Розділ 2. Сфера застосування газети як суспільно-політичних видань.18 2.1. Газета “Голос України” як документ. 2.2. Аналіз газетного фонду Національної бібліотеки України імені В. І.Вернадського. 2.3. Роль електронних газет у суспільстві Висновки. Список використаних джерел. 26 Додатки

Висновок

Газета - це періодичне видання, що виходить від кількох разів на день до кількох разів на тиждень, друковане видання з систематичними матеріалами про події і явища суспільно-політичного, економічного і культурного життя. Спочатку газети виконували лише інформативну функцію, але в процесі розвитку стали вміщувати аналітичні матеріали, перетворилися на спосіб формування громадської думки, урізноманітнилися за тематикою й напрямками.
У курсовій роботі розглянуто етапи розвитку газети та її положення в суспільстві та серед засобів масової інформації. Був застосований матеріал з щорічний огляду глобальних тенденцій преси, який був представлений Тімоті Болдінгом на об'єднаній сесії Всесвітнього газетного конгресу та Міжнародного форуму редакторів в Хайдарабад (Індія), у якому йшлося про сучасне положення газети у світі. У роботі було проаналізовано переваги та недоліки друкованих видань та їхніх електронних версій в Інтернеті.
У розділі було наголошено на типологічному вигляді газети і вплив соціальних характеристик її читацької аудиторії. Різні твердження, зокрема А. Бачарова, А. Акопова, щодо типологічних ознак газети детально розглянулися у цьому розділі.
У другому розділі було проаналізовано газету "Голос України" як документ(за класифікацією Н.Н.Кушнаренко), а також як газету; її рубрики та вихідні відомості.
Підкреслювалося на темах, що не публікує газета і які висвітлює :становлення місцевого самоврядування, актуальні проблеми державотворення, про питання зміцнення правопорядку та законності,культурне життя держави.
Було висвітлено газетний фонд Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, найдавніші видання у фонді,комплекти і номери газет які зберігаються, їхня кількість.Часописи різних політичних партій, рухів, громадських обꞌєднань,релігійних конфесій, і газет,які видавали болгарська, вірменська, грецька,єврейська,кримськотатарська,німецька меншини в Україні які теж знаходяться у фонді.
Також була проаналізована роль електронних газет у сучасному суспільстві і пристосування до нової ситуації:зі зміною умов її існування та появи найважливішого інструменту інформаційного суспільства - Інтернету - як конвергенції засобів комунікації та обчислювальної техніки. Її результатом стала нова інформаційна технологія (вже друга, бо перша була результатом винаходу друкарського верстату Йоганном Гутенбергом у 1445 р.,) та викликаною нею інформаційної революції, наслідки якої обіцяють бути значнішими від наслідків промислової революції, що поклала початок індустріальному суспільству. Вона грунтується на інформації, знаннях та ноу-хау, відкривши нові можливості для людського інтелекту і докорінно змінивши умови життя і праці. Її найважливіший канал - Інтернет - докорінно змінив характер життя і діяльності в нашому суспільстві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?