Курсова робота «Пристрій для вимірювання опору ділянок тіла людини», 2013 рік

З предмету Радіотехніка · додано 08.02.2014 13:10 · від Серега · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Анотація Вступ.3 1.Технічне завдання.4 2.Аналіз існуючих рішень.5 2.1. Теоретичні відомості.5 2.2. Класифікація електродів.10 3. Розробка структурної схеми системи та обгрунтування вимог до елементів структурної схеми.13 3.1. Розробка структурної схеми системи.13 3.2. Обґрунтування вимог до елементів структурної схеми.17 4. Розробка принципової схеми системи. Обґрунтування та вибір елементної бази. 20 4.1. Розробка принципової схеми системи.20 4.2. Обґрунтування та вибір елементної бази.20 5. Розробка блок-схеми алгоритму та програми реалізації алгоритму.33 5.1. Розробка блок-схеми алгоритму.33 5.2. Програма реалізації алгоритму (лістинг програми). 33 6. Розрахунки параметрів системи.34 Висновок.37 Список використаної літератури.38 Додатки.39

Висновок

Висновок
У ході курсової роботи була розроблена мікропроцесорна система вимірювання опору ділянок тіла людини, параметри якої повністю задовольняють вимогам технічного завдання. Система дозволяє з достатньо високою точністю отримати результат опору ділянок тіла, що є дуже важливо для визначення стану здоров'я людини, і від якого залежить правильність поставленого діагнозу.
У рамках роботи розроблена структурна і принципова схеми пристрою, проведено аналіз існуючих рішень розробки даної схеми, підібрано елементну базу, написано алгоритм програми та саму програму, що здійснює управління мікроконтролером, а відповідно і всією системою, розраховані основні параметри системи.
Вимірювач опору в різних своїх модифікаціях може вбудовуватися в різне обладнання. Він дозволяє легко і швидко аналізувати результати, дає можливість автоматичного контролю або аналізу стану здоров'я людини, в поєднанні з різними пристроями управління медико-біологічними процесами.

Коментар модератора

Житомирський державний технологічний університет

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?