Реферат «Оподаткування доходів громадян в зарубіжних країнах», 2013 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 31.01.2014 11:00 · від Эллина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Розвиток системи оподаткування зарубіжних країн.3 2. Зарубіжний досвід оподаткування доходів громадян.10 3. Оподаткування доходів громадян в Великобританії.15 4. Оподаткування доходів громадян в Китаї.18 Список використаних джерел.20

Висновок

Еволюція місцевих податків пройшла певний шлях і на сьогодні вони є значним фінансовим підґрунтям для місцевого самоврядування. У податкових системах країн із ринковою економікою місцеві податки вдало доповнюють державні податки, є досить гнучкими за своєю суттю, сприяють розширенню загальної податкової бази та зменшенню податкового навантаження на платників.
Оподаткування доходів фізичних осіб у світі має вже досить апробовану часом практику становлення на базі глибокого усвідомлення кожним платником свого конституційного обов'язку - сплати податків. Постійна увага цих держав до платника податків поступово виховала відповідну податкову культуру, яка відмінна від вітчизняних реалій.
На відміну від України, де порядок, ставки, правила оподаткування податком із доходів фізичних осіб встановлюються виключно на загальнодержавному рівні, в іноземних державах органам місцевого самоврядування надано досить широке право в сфері податкової юрисдикції. У таких країнах Європи, як Болгарія, Кіпр, Естонія, Греція, Латвія, Норвегія, Румунія, особистий прибутковий податок належить до місцевих податків, а в Бельгії, Данії, Фінляндії, Швеції та Швейцарії органи місцевого самоврядування самостійно визначають ставки, за якими будуть оподатковуватися доходи громадян.
Одним із найвагоміших податків Німеччини є податок на заробітну плату. На цей вид податку припадає майже третина всіх податкових надходжень.
В Великобританії основним податком, зібраних державою, є прибутковий податок. Його сплачують всі громадяни Великобританії, незалежно від джерела виникнення доходів.
Що стосується нерезидентів, то вони зобов'язані сплачувати тільки податок з доходів, які були отримані на території Великобританії.
Не всякий дохід оподатковується, а тільки той, що перевищує певний рівень.
Податок на доходи фізичних осіб в КНР сплачується фізичними особами. Особи, що проживають в КНР постійно, сплачують податок з доходів, отриманих в КНР і за кордону. Особи, що не проживають в Китаї постійно, сплачують податок з доходів, отриманих в КНР.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?