Курсова робота «Методика вивчення методу «Броунівський рух»при вивченні розділу «Технологія вирощування рослин» у 5 – 7 класах», 2010 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 29.01.2014 23:31 · від Milena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Теоретичні основи використання методу «Броунівський рух» на заняттях трудового навчання. 6 1.1. Сучасний стан використання методу «Броунівський рух» на заняттях трудового навчання у загальноосвітніх навчальних закладах.6 1.2. Сутність методу «Броунівський рух».10 1.3. Розробка змісту методу «Броунівський рух» на заняттях трудового навчання з розділу «Технологія вирощування рослин» у 5 – 7 класах на основі аналізу програми. 14 Розділ 2. Методичні основи використання методу «Броунівський рух» на заняттях трудового навчання під час вивчення теми «Технологія вирощування рослин» у 5 – 7 класах. 22 2.1. Методика вивчення розділу «Технологія вирощування рослин» у 5 – 7 класах з використанням методу «Броунівський рух».22 2.2. Планування занять трудового навчання з розділу „Технологія вирощування рослин” у 5 – 7 класах. 25 2.3. Ефективність розробленої методики вивчення розділу «Технологія вирощування рослин» у 5 – 7 класах з використанням методу «Броунівський рух». 30 Висновки.32 Список використаної літератури.33 Додатки.35

Висновок

Інтерактивність у навчанні можна пояснити як організацію цілеспрямованої взаємодії тих, хто навчається, навчання в режимі діалогу (полілогу), активної спільної діяльності його учасників. Відповідно, у дослівному розумінні інтерактивним може бути названий метод, в якому той, хто навчається, є учасником взаємодії, співпраці з іншими, який активно здійснює щось, працюючи на спільний результат: говорить, управляє, моделює, пише, малює тощо, тобто не виступає тільки слухачем, спостерігачем, а бере активну участь у тому, що відбувається, власне це створюючи.
Проаналізувавши літературні джерела, ми з’ясували, що інтерактивні технології навчання можна умовно поділити на чотири групи залежно від мети уроку та форми організації навчальної діяльності учнів:
 Інтерактивні технології кооперативного навчання.
 Інтерактивні технології колективно-групового навчання.
 Технології ситуативного моделювання.
 Технології опрацювання дискусійних питань.
Метод «Броунівський рух» належить до інтерактивних технологій колективно-групового навчання і ефективний тим, що одночасно у активну роботу може включатися весь клас.
В результаті курсової роботи ми розробили методику використання методу «Броунівський рух» під час вивчення розділу «Технологія вирощування рослин» на заняттях трудового навчання у 5 – 7 класах, яку експериментально перевірили на базі ЗОШ І – ІІІ ступенів № м. Рівного у 6 класах.
Результат експерименту показав, що успішність експериментального класу стала вищою, ніж у контрольному класі. Ми це пояснюємо тим, що учні краще засвоювали матеріал, адже відтворювали його і передавали іншим декілька разів.
Тому будемо вважати, що мета курсової роботи досягнута

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?