Дипломна робота «Розвиток творчих здібностей учнів 8 – 9 класів на заняттях трудового навчання засобами ігрової діяльності», 2010 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 29.01.2014 23:16 · від Milena · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ І. Теорія і практика розвитку творчих здібностей учнів на заняттях трудового навчання засобами ігрової діяльності в основній школі.9 1.1. Стан розвитку творчих здібностей учнів на заняттях трудового навчання засобами ігрової діяльності. 9 1.2. Сутність творчих здібностей та ігрової діяльності учнів на заняттях трудового навчання.18 1.3. Розробка системи засобів ігрової діяльності до розділу «Проектування виробів» для 8 – 9 класів.30 1.4. Теоретичні основи творчого проекту з розділу «Проектування виробів» для 8 класу та його економічне обґрунтування. 33 Висновки до І розділу.36 Розділ ІІ. Методичні засади розвитку творчих здібностей учнів 8 – 9 класів на заняттях трудового навчання засобами ігрової діяльності. 37 2.1. Методика розвитку творчих здібностей учнів засобами ігрової діяльності при вивченні розділу «Проектування виробів» у 8 класі.37 2.2. Планування експериментальної роботи. 54 2.3. Експериментальна перевірка ефективності розробленої методики розвитку творчих здібностей учнів засобами ігрової діяльності на заняттях трудового навчання. 60 Висновки до ІІ розділу.68 Висновки. 69 Список використаних джерел. 70 Додатки.78

Висновок

Сучасна шкільна освіта покликана розвивати критичне мислення, вміння працювати з інформацією, прагнення змінити на краще своє життя і життя своєї країни, здатність до самоосвіти і саморозвитку, а також здатність до використання набутих знань і вмінь для творчого розв’язання проблеми.
Аналіз літературних джерел та результатів досліджень педагогів, науковців та вчених, який ми провели в процесі написання дипломної роботи, свідчать про те, що методика вивчення трудового навчання ефективна за умов розвитку творчих здібностей з використанням ігрової діяльності. Адже саме цей метод задовольняє всі вище зазначені вимоги сучасної освіти до школи.
В процесі написання дипломної роботи ми розробили власну методику розвитку творчих здібностей на заняттях обслуговуючої праці у 8-9 класах з використанням ігрової діяльності, яка підлягала експериментальній перевірці на практиці. Педагогічний експеримент складався з трьох етапів. На першому етапі ми визначилися з контрольним та експериментальним класами, на другому – впроваджували нашу методику, а на третьому перевірили її ефективність. Як показав якісний та кількісний аналіз результатів експериментальної роботи, розроблена нами методика принесла позитивні результати, адже успішність експериментального класу значно покращилися, а учні стали з більшою цікавістю ставитися до занять з трудового навчання.
Також, в процесі написання дипломної роботи ми розробили та впровадили в практику навчання методичні рекомендації з розвитку творчих здібностей з використанням ігрових методів на заняттях обслуговуючої праці у 8-9 класах та особисто переконалися в ефективності та дієвості розробленої нами методики розвитку творчих здібностей з використанням ігрової діяльності на заняттях з трудового навчання у 8-9 класах та дійшли висновку, що цей метод варто впроваджувати в шкільну практику викладання трудового навчання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?