Курсова робота «Розв'язуваня диференційних рівнянь методом Ейлера», 2011 рік

З предмету Комп'ютери · додано 26.01.2014 14:14 · від Igoroha222 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.5 1. Математичне обґрунтування розв’язування диференційних рівнянь методом Ейлера.6 2. Розробка алгоритму програми.10 3. Створення програми для розв’язання рівняння методом Ейлера.13 4. Аналіз отриманих результатів дослідження роботи програми. 17 4.1. Результати роботи програми.17 4.2. Обрахунок похибки отриманих результатів.17 5. Інструкція користувача.20 Висновки.22 Перелік посилань.23 Додатки.24 Додаток А. Блок-схма алгоритму програми.25 Додаток Б. Лістинг програми.26 Додаток В. Розв’язок диференційного рівняння в MathCAD.28

Висновок

В результаті виконання курсової роботи було розроблено програму для розв’язання диференційного рівняння методом Ейлера, яка задовольняє усі сучасні вимоги до прогармного забезпечення.
Курсова робота складається з 4 розділів. Перший розділ містить математичне обґрунтування розв’язування диференційних рівнянь методом Eйлера. Подане поняття про диференційнц рівняння їх види, Формули для розв’язку рівнянь.
В другому розділі показаний детальний розбір та створення алгоритму програми по якому пізніше буде створюватись програма.
У третьому розділі описаний процес написання програми. З використанням теоретичних знань та чітко слідуючи створеному алгоритму покроково описується кожна стрічка програми.
Четвертий, останній розділ, включає в себе обробку результатів роботи програми та інструкцію користувача з описом всіх параметрів програми.
При виконанні курсової роботи були набуті та розвиті навички програмування мовою С. Зроблено висновок, що дана мова програмування є досить оптимізованю для написання складних програм, а компілятор дає оптимізований код.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?