Звіт з практики «Маркетинговий звіт по практиці на ПАТ "Кредобанк"», 2012 рік

З предмету Маркетинг · додано 18.01.2014 17:07 · від Алина · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.6 РОЗДІЛ 1.Характеристика підприємствата факторів, що впливають на його діяльність 7 1.1. Загальна характеристика ПАТ «КРЕДОБАНК» 7 1.2. Аналіз стану ринку та основних чинників маркетингового середовища ПАТ «КРЕДОБАНК» 8 1.3. Організація та управління маркетинговою службою підприємства. 8 РОЗДІЛ 2. Аналіз фінансово-економічного стану ПАТ «КРЕДОБАНК» 8 2.1. Загальне поняття фінансово-економічного становища банка 8 2.2. Аналіз управління активами та пасивами банку ПАТ «КРЕДОБАНК» 8 РОЗДІЛ 3. Індивідуальне завдання 8 3.1. Аналіз конкурентноспроможності 8 3.2. Фінансовий аналіз пат «кредобанк» 8 3.3. Маркетинговий аналіз ПАТ «КРЕДОБАНК» 8 Розділ 4. Охорона праці та безпека в банку 8 Висновки. 47 _toc354620976список використаних джерел.49 _toc354620977додаток.51

Висновок


В процесі проходження практики у ВАТ "КРЕДОБАНК" були розглянуті основні питання, що стосуються функціонування банківської установи. Особлива увага приділялась питанням управління та маркетингу.
ВАТ "КРЕДОБАНК" існує з 1992 р. За період свого існування на фінансовому ринку України він набув репутації надійної та стабільної фінансової установи, яка проводить стратегічно виважену політику, сміливо та впевнено використовуючи найновітніші розробки та досягнення, спрямовані на розширення спектру та підвищення якості банківських послуг. Крім того надійність банку засвідчують його ділові зв’язки. Банк є учасником ряду спілок, асоціацій, бірж.
В умовах конкурентної боротьби за клієнта Банк надалі активно розширює і вдосконалює спектр фінансових послуг, налагоджує довгострокові, взаємовигідні, ділові відносини, впроваджує європейські стандарти якості обслуговування клієнтів, нові банківські технології, розбудовує філійну мережу. Протягом 2006-2010 рр. було спрямовано чимало коштів на придбання, реконструкцію й модернізацію офісних приміщень, забезпечення філій сучасним обладнанням, комп'ютерною технікою, яка б дозволила запроваджувати найпередовіші форми і методи обслуговування.
Виважена та цілеспрямована політика інвесторів, керівних органів та колективу Банку створюють добрі мотивації до активної співпраці з українськими та закордонними підприємницькими структурами, зростання довіри до ВАТ "КРЕДОБАНК".
Наступні роки повинні стати роками подальшого активного розвитку ВАТ "КРЕДОБАНК" і закріплення за ним статусу однієї з найпотужніших фінансових установ України.
Банк і надалі підтримуватиме репутацію фінансової структури, яка динамічно розвивається, розширює універсальність фінансової діяльності, зберігаючи імідж безпечної, надійної, прозорої фінансової інституції з великою довірою у клієнтів і партнерів, яка здійснює діяльність згідно з чинним законодавством, підтримує економічний розвиток держави.
Вистояти в умовах нестабільної економіки банку дозволяє певний запас міцності. Банк постійно виконує економічні нормативи НБУ щодо платоспроможності, ліквідності, достатності капіталу - основним показникам, що визначають ступінь стійкості банку до коливань в економіці. Тому не дивно, що за роки свого існування банк жодного разу не порушив своїх зобов'язань перед клієнтами і партнерами.
ВАТ "КРЕДОБАНК" одним із перших серед українських банків почав регулярно проходити міжнародний аудит ще у 90-х рр. минулого століття, що засвідчує відкритість і прозорість його діяльності та є відображенням політики акціонерів Банку. На сьогодні аудит за міжнародними стандартами Банку проводить авторитетна аудиторська компанія зі світовим ім’ям "Ernst & Young". Перевірку фінансової звітності ВАТ "КРЕДОБАНК" за українськими стандартами проводить аудиторська компанія "УкрЗахідАудит" (м. Київ). Маючи 15-річний досвід стабільної роботи на ринку, банк пропонує перелік послуг, що здатний задовольнити найвимогливіших клієнтів. Завдяки цьому, на сьогоднішній день банк нараховує десятки тисяч клієнтів приватних осіб, тисячі клієнтів - представників малого, середнього і великого бізнесу.

Коментар модератора

є в додатках звіт про фінансові результати, багато унікального тексту

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали