Курсова робота «Міжнародний кредит та його роль в економіці країни», 2012 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 16.01.2014 15:03 · від Nazar · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1 Теоретико-методологічні положення форм міжнародного кредиту і його характеристика 1.1. Загальні поняття міжнародного кредитування 1.2. Форми та види міжнародного кредиту 1.3. Механізм здійснення міжнародних кредитних операцій 1.4. Міжнародні валютно-кредитні організації Висновки Розділ 2 Практичні засади міжнародного кредитування національної економіки україни 2.1. Державні зовнішні запозичення та зовнішній борг України 2.2. Кредитні відносини України та Міжнародного Валютного Фонду 2.3. Співпраця Світового банку та України у сфері кредитування Список використаних джерел

Висновок

У міжнародних економічних відносинах будь-якої держави істотне значення мають кредитні відносини. Міжнародний кредит – рух позичкового капіталу, пов’язаний із наданням валютних і товарних активів одними суб’єктами світової системи господарства іншим на умовах платності, строковості, повернення.
Принципи міжнародного кредиту виражають його зв’язок з економічними законами ринку і використовуються для досягнення поточних і стратегічних завдань суб’єктами ринку і держави. Основні принципи міжнародного кредиту такі: повернення, строковість, платність, забезпеченість, цільовий характер, диференційований характер.
Місце і роль міжнародного кредиту у світовій економічній системі визначається насамперед його функціями, які відображають особливості руху міжнародного позичкового капіталу у сфері міжнародних економічних відносин. До базових функцій міжнародного кредиту відносять: перерозподіл позичкових капіталів між країнами для забезпечення потреб розширеного виробництва; економію затрат обігу у сфері міжнародних розрахунків; прискорення концентрації і централізації капіталу; обслуговування міжнародного товарообігу; прискорення науково-технічного прогресу.
Через виконання взаємозв’язаних функцій міжнародний кредит відіграє певну роль у розвитку світового виробництва, яка може бути і позитивною, і негативною.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?