Звіт з практики «Підприємство РВУ «Донецькавтогаз»», 2012 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 05.01.2014 16:32 · від Людмила3/5 · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Загальна характеристика підприємства рву «донецькавтогаз».5 1.1. Стисла характеристика підприємства РВУ «Донецькавтогаз».5 1.2. Організаційна структура РВУ «Донецькавтогаз».7 1.3. Характеристика планово-економічного відділу підприємства.12 Розділ 2. Техніко-економічний аналіз показників діяльності підприємства рву «донецькавтогаз».16 2.1. Аналіз використання основних фондів підприємства.16 2.2. Аналіз персоналу та ефективності його роботи.19 Розділ 3. Індивідуальне завдання: «фінансові результати діяльності підприємства рву «донецькавтогаз».22 3.1. Аналіз доходів і витрат РВУ «Донецькавтогаз».22 3.2. Аналіз прибутку та рентабельності РВУ «Донецькавтогаз».27 Висновки.30 Список використаної літератури.32 Додаток а.34 Додаток б.36 Додаток в.48

Висновок

Місцем проходження виробничої практики був планово-економічний відділ Регіонально-виробничого управління «Донецькавтогаз» Дочірнього підприємства «Укравтогаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». Основний напрямок діяльності підприємства — це реалізація стисненого природного газу (метану), в якості моторного палива через мережу автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).
Ознайомившись з загальними основами та напрямами діяльності підприємства; вивчивши правові засади його роботи на основі аналізу нормативно-правової літератури щодо регулювання створення та діяльності підприємства, його організаційну структуру; дослідивши організацію збуту, планування діяльності підприємства та його основних показників, процес укладання контрактів та проаналізувавши економічні показники підприємства на основі вивчення документів звітності та розрахунку фінансових показників; застосовуючи знання та навики, отримані після вивчення дисциплін: “Економіка підприємства”, “Гроші та кредит”, “Бухгалтерський облік”, “Фінанси підприємств”, “Економічний аналіз” та ін., була зроблена спроба оцінити ефективність функціонування підприємства у 2010-2012 рр., визначити основні проблеми, існуючі в його діяльності, та запропонувати можливі шляхи їх вирішення.
Організаційна структура РВУ «Донецькавтогаз» є лінійно-функціональною й складаэться з 7 основних функціональних підрозділів (відділів). Діяльність відділів регламентується Положеннями, й кожен працівник має чіткі обов’язки та права. Данна структура забезпечує охоплення всіх сторін діяльності підприємства. Робота підприємства ведеться чітко, злагоджено й оперативно.
За всіма розрахунками, які велися в даній роботі можна виділити позитивні й негативні зміни в діяльності підприємства за останні роки. Позитивними змінами в діяльності є: збільшення середньорічної вартості активів, збільшення середньорічної вартості основних засобів, збільшення середньорічної вартості власного капіталу, зростання прибутку, покращення фондовіддачі, покращення продуктивності праці, збільшення рентабельності продукції, збільшення рентабельності активів, збільшення рентабельності власного капіталу.
Негативними є: зменшення фонду оплати праці, скорочення штату підприємства, зменшення заробітної плати працівників,
Таким чином, данному підприємству можна запропонувати не скорочувати чисельність працівників, а збільшувати обсяги реалізації газу,відкривати нові сервісні центри з переобладнання автомобілів для роботи на стисненому природному газі. Для цього я рекоменендувала би:
• створити окремий підрозділ служби маркетинга у складі планово-економічного відділу РВУ «Донецькавтогаз»,
• введення певних пільг постійним споживачам;
• розробку нових договорів, які б підтримували стабільне постачання продукції на проміжку заданого часу;
• ввести акції, наприклад, кожний 20-й літр– безкоштовно;
• впровадження все новіших технологій та надання коштів на підвищення кваліфікації кадрового складу на підприємстві, та ін.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?