Курсова робота «Комплексний аналіз фінансового стану підприємства (на матеріалах ТЗОВ “Ковальсько-пресове підприємство”)», 2012 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 03.01.2014 12:33 · від Саша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. Розділ 1. Економіко-організаційна характеристика тзов «ковальсько-пресове підприємство». Розділ 2. Комплексний аналіз фінансового стану тзов «ковальсько-пресове підприємство» за 2009-2011 роки. 2.1. Загальна оцінка фінансового стану. 2.2. Аналіз фінансової стійкості. 2.3. Аналіз ліквідності підприємства. 2.4. Аналіз ефективності діяльності. 2.5. Аналіз ділової активності. 2.6. Факторний аналіз прибутку від операційної діяльності. Розділ 3. Проектна частина. Пропозиції щодо покращення фінансового стану тзов «ковальсько-пресове підприємство». Висновки. Список використаної літератури. Додатки.

Висновок

Фінансовий стан - найважливіша характеристика економічної діяльності підприємства. Він відображає конкурентоспроможність підприємства, його потенціал в діловому співробітництві, оцінює в якій мірі гарантовані економічні інтереси самого підприємства та його партнерів за фінансовими та іншими відносинами. ТзОВ „Ковальсько-пресове підприємство” займається виробництвом і реалізацією гарячих поковок та штамповок. Поряд із виробничою діяльністю підприємство здійснює оптову торгівлю промисловими товарами, здійснює операції по експорту, імпорту, а також укладання товарообмінних угод та інших видів зовнішньоекономічної діяльності згідно з чинним законодавством. В курсовому проекті було досліджено теоретичні та практичні аспекти фінансового аналізу на прикладі діючого вітчизняного підприємства – ТзОВ „Ковальсько-пресове підприємство”.
В ході дослідження було виявлено, що підприємство ТзОВ „Ковальсько-пресове підприємство” свої ресурси використовує неефективно; має нестійкий (передкризовий) фінансовий стан, коли відбувається порушення платоспроможності, але зберігається можливість відтворення рівноваги платіжних засобів і платіжних зобов’язань за рахунок залучення тимчасово вільних джерел засобів в оборот підприємства; підприємству протягом 2010-2011 рр. властива перспективна ліквідність.
Незважаючи на те, що підприємство має добрі результати по деяких показниках, воно знаходиться в критичному стані через нестачу грошових коштів. Готова продукція на складі не дуже користується попитом через високу ціну, яка обумовлена великою собівартістю.
Пошук ефективних механізмів управління фінансовими ресурсами та забезпечення їх реальної інтеграції в систему ринкових відносин зумовлює необхідність розробки певної фінансової стратегії на даному етапі розвитку підприємства.
Тому нами було здійснено фінансове планування на підприємстві, проведено пошук та мобілізацію резервів покращення платоспроможності підприємства та знайдено інші шляхи покращення фінансового стану ТзОВ «Ковальсько-пресове підприємство».
Здійснення цих заходів щодо покращення фінансового стану підприємства буде сприяти виходу компанії з передкризового фінансового стану та стабілізації і покращенню її розвитку.

Коментар модератора

без звітності, в додатках горизонтальний аналіз

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення