Звіт з практики «ЗВІТ Про проходження переддипломної практики на матеріалах ТзОВ «Ковальсько-пресове підприємство»», 2013 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 02.01.2014 14:46 · від Саша · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. Розділ 1. Організація обліку і контролю на підприємстві. 1.1. Загальні принципи організації бухгалтерського обліку і контролю. 1.2. Організація технічного оформлення і забезпечення бухгалтерського обліку і контролю. 1.3. Організація документації і документообігу. 1.4. Обліковий та контрольно-ревізійний підрозділи підприємства й організація їх роботи. 1.5. Організація обліку і контролю наявності та руху предметів і продуктів праці. 1.6. Організація обліку основних засобів та контролю за їх використанням. 1.7. Організація обліку праці та її оплати. 1.8. Організація обліку і контролю виробничої діяльності. 1.9. Організація обліку і контролю коштів, розрахункових, кредитних і фінансових операцій. 1.10. Узагальнення даних первинних документів. Організація звітності на підприємстві. Розділ 2. Організація управлінського обліку на підприємстві. 2.1. Використання бухгалтерського обліку для прийняття рішень. 2.2. Аналіз фінансового стану підприємства. Прогноз господарської діяльності підприємства на поточний рік. Розділ 3. Організація і методика проведення аудиту на підприємстві. Висновки. Додатки.

Висновок

Під час проходження переддипломної практики ми закріплювали теоретичні знання з організації обліку і контролю та аудиту та набули практичні навики і досвід виконання організаційно-облікових і контрольних робіт.
Ознайомились зі історією підприємства, його організаційною структурою, технологією організації виробництва, організацією управління підприємством, а також організацією бухгалтерського обліку всіх ділянок обліку на підприємстві.
Провели організацію обліку і контролю всіх облікових ділянок на підприємстві на поточний 2013 рік, а саме: обліку і контролю предметів та продуктів праці, основних засобів, праці і заробітної плати, виробничої діяльності та звітності.
Встановили, що на досліджуваному підприємстві ведеться управлінський облік. Підприємство складає управлінську звітність для управлінських потреб та прийняття управлінських рішень
Також провели аналіз фінансового стану ТзОВ «Ковальсько-пресове підприємство» за 2010-2012 роки та на його основі встановили, що підприємство знаходиться в передкризовому фінансовому стані. Тому запропонували шляхи покращення фінансового становища товариства.
Також на підприємстві встановили, що не проводився аудит. Провели аудит фінансової звітності за 2012 рік. Склали робочі документи і виявили, що фінансова звітність складена відповідно до нормативних і законодавчих актів та вимог. Підприємство своєчасно і правильно складає річну фінансову звітність.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали