Курсова робота «Аналіз малоцінних та швидкозношуваних предметів», 2011 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 27.12.2013 23:15 · від Саша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи аналізу малоцінних та швидкозношуваних предметів 1.1. Економічна суть малоцінних та швидкозношуваних предметів, їх класифікація та оцінка 1.2. Оцінка аналізу малоцінних та швидкозношуваних предметів 1.3. Джерела інформації для аналізу малоцінних та швидкозношуваних предметів Розділ 2. Економіко-організаційна характеристика діяльності тов “ковальсько-пресове підриємство 2.1. Загальна характеристика ТОВ “Ковальсько-пресове підприємство” 2.2. Аналіз фінансового стану ТОВ „Ковальсько-пресове підприємство” Розділ 3.аналіз малоцінних та швидкозношуваних предметів на матеріалах тов “ковальсько-пресове підприємство” 3.1. Аналіз наявності та структури малоцінних та швидкозношуваних предметів 3.2. Аналіз динаміки малоцінних та швидкозношуваних предметів 3.3. Факторний аналіз малоцінних та швидкозношуваних предметів Розділ 4. Розробка проекту аналітичного дослідження стратегічного управління малоцінними та швидкозношуваними предметами Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Положенням (стандартом) 9 передбачено, що МШП — це запаси, які використовують протягом не більше одного року або нормального операційного циклу, якщо він не більший за рік. На такі МШП не нараховується знос, а вартість переданих в експлуатацію МШП виключається зі складу активів (списується з балансу у витрати), з подальшою організацією оперативного кількісного обліку таких предметів у місцях експлуатації і матеріально відповідальними особами протягом терміну їх фактичного використання. Тобто до малоцінних і швидкозношуваних належать предмети, які мають відносно короткий строк використання і вартість не більше 500 грн.
Зробивши аналіз техніко-економічних показників ТОВ „Ковальсько-пресове підприємство” побачили, що у 2 півріччі 2010 року порівнянно з попередніми: 2 півріччям 2009 і 1 півріччям 2010 запаси в тому числі і МШП зросли в 1,5 раза, що в свою чергу призвело до збільшення виробничої потужності підприємства та зростання чистого прибутку.
З’ясували, що в умовах ринкової економіки виробничий процес неможливий без такої важливої складової, як малоцінні та швидкозношувані предмети. Первинна вартість швидкозношуваних предетів у бухгалтерському обліку не змінюється, крім випадків, передбачених Положенням (стандартом) 9 „Запаси”.
Отже, МШП підприємства є однією з найбільш потрібних матеріалів присутніх на підприємствах і жодне підприємство — як у сфері матеріального виробництва, так і у виробничій сфері — не може обійтися без запасів.
За результатами аналізу можна охарактеризувати роботу підприємства задовільною і відзначити, що недоліків в організації ведення бухгалтерського обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів немає.
Запропоновано ввести на підприємстві автоматизацію аналітичної роботи. Автоматизоване рішення аналізу та контролю малоцінних та швидкозношуваних предметів має на меті полегшення аналітичної роботи на підприємстві: можливість постійного контролю за надходження, використанням та зберіганням малоцінних та швидкозношуваних предметів, визначення впливу факторів на обсяги малоцінних та швидкозношуваних предметів та ефективність їх використання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?