Курсова робота «Аудит малоцінних та швидкозношуваних предметів», 2012 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 26.12.2013 20:03 · від Саша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1.теоретичні аспекти аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів 1.1. Економічна суть МШП як об’єкта аудиту 1.2. Нормативне забезпечення аудиту малоцінних і швидкозношуваних предметів Розділ 2.аудит малоцінних та швидкозношуваних предметів на матеріалах тов “ковальсько-пресове підприємство” 2.1. Коротка характеристика підприємства як об’єкта аудиту 2.2. Планування аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів 2.3. Методика аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів 2.4. Узагальнення результатів аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів розділ 3.вдосконалення методики аудиту та контролю операцій з обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Реалізація мети та завдань дослідження аудиту малоцінних та швидкозношуваних предметів на матеріалах ТОВ “Ковальсько-пресове підприємство” дозволяє обґрунтувати висновки і пропозиції з удосконалення аудиту малоцінних і швидкозношуваних предметів на підприємстві.
ТзОВ “Ковальсько-пресове підприємство” – одне з найбільших в Україні підприємств, загальною площею 35581 м2, що забезпечене кривошипними гаряче штампувальними пресами потужністю 1000, 1600, 2500, 4000, 6300 т.с., а також горизонтально-ковочні машини потужністю 630 та 800т.с. Тут почали виготовляти продукцію в 1978 р. для сільськогосподарського машинобудування, нафтопереробної, вугледобувної, металургійної промисловості. На сьогодні десятки фірм в Європі та сотні в Україні є клієнтами цього структурного підрозділу "Ковельсільмаш", який виготовляє різноманітні високоякісні штампування і гарячі поковки вагою від 0,2 до 70 кілограмів.
Під час проведення аудиторської перевірки, шляхом проведення тестування було перевірено стан внутрішнього контролю на підприємстві та організацію обліку МШП. Особлива увага була звернута на відповідність складових облікової політики з питань обліку МШП у ТОВ “Ковальсько-пресове підприємство” формуванню первісної оцінки малоцінних і швидкозношуваних предметів та методу оцінки їх вибуття, на достовірність, об’єктивність та законність відображених в обліку господарських операцій із малоцінними та швидкозношуваними предметами.
У ході проведення аудиту було невиявлено недоліків і помилок у фінансовій звітності підприємства.
Основними шляхами поліпшення використання МШП є формування їх оптимальної величини МШП та підвищення ефективності використання, які призведуть до: забезпечення безперебійної роботи підприємства, зниження обсягів вільних активів та витрат на їх фінансування, прискорення оборотності та зростання прибутку підприємства при збереженні ліквідності.
Підприємству для удосконалення діючої і створення сучасної моделі аудиту МШП необхідно виконати наступні дії:
- запровадити ефективну систему управління малоцінними та швидкозношуваними предметами;
- перегрупувати перелік в порядку зростання вартості матеріалів;
- для здійснення перевірки за МШП слід розробити ряд робочих документів.

Коментар модератора

45 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?