Курсова робота «Гепатит С», 2008 рік

З предмету Медицина · додано 25.12.2013 20:44 · від Ксенія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Вірусний гепатит – хвороба Боткіна. 5 2. Гострий вірусний гепатит С: етіологія, епідеміологія. 8 3. Патогенез і патологічна анатомія гострого вірусного гепатиту С. 11 4. Клініка, діагностика та профілактика гострого вірусного гепатиту С. 13 5. Хронічний гепатит С. 17 Висновок. 20 Список використаної літератури. 21

Висновок

Гепатит С – гостра інфекційна хвороба, клінічно й епідеміологічно подібна до гепатиту В.
Джерелом інфекції є хворі та реконвалесценти. Механізм зараження і шляхи поширення такі самі, як і при гепатиті В, головну роль відіграють гемотрансфузії. Доведена можливість передачі інфекції від матері до плода. Сприйнятливість до гепатиту С висока. Імунітет стійкий.
Хвороба зустрічається майже в усіх країнах світу. Питома вага гепатиту С серед інших видів пострансфузійного гепатиту становить в різних країнах від 50 до 90 %.
Інкубаційний період коротший, ніж при гепатиті В (3-7 тижнів). Клінічний перебіг близький за проявами до гепатиту В. Хвороба в більшості випадків починається поступово або підгостро. Початковий (дожовтяничний) період найчастіше перебігає за антено-вегетативним або артральгічним варіантом. Як і при інших формах вірусного гепатиту, майже завжди є диспепсичні ознаки – порушення апетиту, нудота, відчуття дискомфорту в надчеревній ділянці. Перебіг переважно легкий, нерідко за безжовтяничною формою. Інтоксикації звичайно немає або вона помірна. Основні клініко-біохімічні показники такі, як і у хворих на гепатит В.
Діагноз встановлюється переважно шляхом виключення гепатиту А і В на підставі відсутності специфічних імунологічних маркерів цих різновидів гепатиту, а також обов'язково враховується епідеміологічний анамнез (гемотрансфузії).
Останнім часом розроблено діагностичну імуноферментну тест-систему для виявлення антитіл проти вірусу гепатиту С. Цікавою особливістю цієї тест-системи є те, що вона була створена раніше, ніж був знайдений збудник хвороби, з нуклеїнової кислоти, виділеної з плазми крові шимпанзе, інфікованого вірусом гепатиту С. За допомогою зворотної транскриптази отримана ДНК-копія, яку було вбудовано методом генної інженерії в бактеріофаг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?