Курсова робота «Обпік хімічними препаратами», 2013 рік

З предмету Медицина · додано 24.12.2013 21:36 · від Ксенія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ і. Хімічно небезпечні виробництва. 4 Розділ іі. Хімічна небезпека. 7 Розділ ііі. Перша допомога при хімічних опіках. 12 Висновок. 21 Література. 22

Висновок

Опіки - пошкодження тканин, спричинене дією на них високої температури, фізичних або хімічних агентів, рентгенівських променів, сонячних променів, радіаційних випромінювань. Хімічні опіки виникають - при дії на тіло хімічних речовин (кислот, лугів, солей важких металів), променеві (радіаційні) - внаслідок контакту продуктів радіоактивного розпаду із шкірою або слизовими оболонками.
При хімічній (токсикологічній) катастрофі виникає необхідність в короткий термін здійснити значний за обсягом комплекс заходів щодо медичного захисту населення від отрут, які стали причиною токсикологічної катастрофи.
Хімічні опіки виникають у результаті впливу на шкіру і слизуваті оболонки концентрованих неорганічних і органічних кислот, лугів, фосфору. Деякі хімічні сполуки на повітрі, при зіткненні з вологою або іншими хімічними речовинами легко запалюються або вибухають, викликаючи термохімічні опіки.
Хімічні опіки викликаються і деякими рослинами, використовуваними для компресів з метою лікування радикулітів, артритів, поліартритів, особливо в період цвітіння цих рослин.
Під дією їдких речовин (концентрованих кислот, лугів, розчинів солей деяких металів) шкіра і слизуваті оболонки швидко відмирають. Агресивні хімічні речовини повільно проникають у тканини, тому довгостроково уражають організм, руйнуючи еритроцити, порушуючи обмін у тканинах, функції внутрішніх органів (загальне отруєння), з моменту дотику цих речовин з покривами тіла до завершення хімічних реакцій.
Отже, в роботі виконано поставлені завдання. В першому розділі визначені хімічно небезпечні виробництва та причини виробничих аварій на хімічно небезпечних об’єктах. В другому розділі проаналізовано хімічну небезпеку. В третьому розділі визначені методи першої допомоги при хімічних опіках.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?