Звіт з практики «Аналіз маркетингової діяльності ТОВ "Глобал Білгі"», 2013 рік

З предмету Маркетинг · додано 23.12.2013 02:05 · від Tetiana13 · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Характеристика підприємства. 4 1.1. Загальні відомості. 4 1.2. Історія компанії. 4 1.3. Організаційна структура підприємства. 5 2. Характеристика послуг, що надає тов «глобал білгі». Ринки збуту. Конкуренція, що склалася. 8 2.1. Характеристика послуг, що надає ТОВ «Глобал Білгі». 8 2.2. Ринки збуту. 10 2.3. Конкуренція, що склалася. 13 3. Аналіз фінансового стану. 15 3.1. Оцінка динаміки та структури балансу. 15 3.2. Аналіз ліквідності балансу. 18 3.3. Аналіз прибутковості підприємства. 19 3.4. Оцінка фінансової стійкості. 22 3.5. Аналіз ліквідності активів підприємства. 24 Висновки та рекомендаціїї. 26 Список використаної літератури. 28

Висновок

Під час проходження практики я мала можливість закріпити теоретичні знання, що отримала під час вивчення фундаментальних дисциплін, що вивчають за спеціальністю «маркетинг», професійно-орієнтованих та вільного вибору з боку тих, що вивчаються факультативно. Також набула навичок виконання науково-дослідної роботи, системних навичок проектування та комплексних розробок на межі різних дисциплін, філософських навичок розуміння циклічності, прогресу як у потребах людей, так і в технологіях їх забезпечення. Закріпила знання з питань вивчення специфіки об`єктів господарювання, організації його діяльності, виконання фінансового аналізу діяльності об`єкта та причин, що впливають на структуру і зміст маркетингової діяльності підприємства в умовах ринку.
В ході до аналізу було виявлено що фінансові показники підприємства досить нестабільні, що може призвести до підвищеного ризику. Також підприємство може поставити собі за мету підвищити конкурентоспроможність за рахунок підвищення лояльності бренду та впізнаваємості.
Слід враховувати і особливості цільового ринку компанії. По-перше, це висока компетентність покупців у сегменті B2B (наявність власних фахівців у штаті компанії-клієнта), а також спосіб прийняття купівельного рішення (в B2B таке рішення приймається кількома особами, кожен з яких вирішує власні завдання).
Окрім того, специфіка реалізації послуги на ринку вимагає від компанії здійснення заходів щодо реалізації заходів з підвищення репутації та іміджу компанії, наприклад участь у круглих столах, науково-практичних конференціях тощо.
Рекомендовано також поступове завоювання більшої частки ринку шляхом освоєння інших галузей окрім телекомунікацій та фінансових установ, такі як маркетингові дослідження, туризм, інтернет-магазини, торгівля по каталогах.

Коментар модератора

У роботі немає додатків із фінансовою звітністю, але їх можна відновити із таблиць у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?