Курсова робота «Організація виробництва продукції на підприємстві», 2005 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 12.06.2007 12:34 · від dasruf · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. “Теоретична частина” “ Виробнича потужність та виробнича програма підприємства” 1.1. Виробнича потужність підприємства 1.2. Розробка річного плану виробництва 1.3. План організаційно-технічних заходів на підприємстві Розділ 2. “Практична частина” Розрахунок виробничої потужності підприємства. Розділ 3. План організаційно – технічних заходів на підприємстві. Висновки

Висновок

В процесі виконання курсової роботи нами було проведено комплексне дослідження виробничої програми, визначено методи її реалізації для досягнення позитивних кінцевих результатів виробничої діяльності підприємства.

На основі паспортної потужності і виробництва продукції за проектом плану ми визначили резерв потужності. Резерв потужності свідчив про можливість збільшення обсягу випуску продукції за рахунок довантаження існуючих потужностей та їх використання в середньому на 0,1%. Для того щоб вирішити який обсяг продукції випускати ми ввели поняття затвердженого додаткового випуску продукції відповідно: Виріб №1 – 231шт., Виріб № 2 – 3742шт., Виріб № 3 – 393шт., Виріб № 4 – 152шт.

Провели розрахунок трудомісткості додаткового виду продукції та потребу в додатковій кількості працівників. Щоб забезпечити додатковий випуск продукції необхідно ще 19 працівників. За рахунок організаційно-технічних заходів ми забезпечили кількість достатню для досягнення планового росту продуктивності праці і забезпечили додаткову потребу в матеріальних ресурсах, а також в додатковій чисельності, покривши всі витрати з фонду розвитку виробництва, науки і техніки.

За рахунок впровадження організаційно-технічних заходів ми досягли економії заробітної плати з відрахуваннями на соціальні заходи 143,836тис.грн., економію матеріальних ресурсів 169,63 тис.грн., зниження витрат на 1 грн. товарної продукції в порівнянні з проектом плану - 5,86%, прибуток – 2837,08 тис.грн., рівень рентабельності – 21%.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення