Реферат «Аналіз інвестиційної діяльності в Україні», 2013 рік

З предмету Фінанси · додано 18.12.2013 23:15 · від Володимир · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Інвестиційний клімат в Україні.2 2.Інвестування в Україні крізь призму міжнародних рейтингів.7 3.Галузеві перспективи для інвестування в Україні.12 4.Чинники, що знижують інвестиційну привабливість України.16 5.Шляхи покращення інвестиційного клімату в Україні.19 Висновок Список використаних джерел Додатки

Висновок

На сьогоднішній день більшість підприємств України залучають морально і фізично-застаріле обладнання,через недостатнє фінансування.
За статистичними даними, більшість великих підприємств експлуатують обладнання, знос яких складає понад 80%, і яке потребує негайного оновлення. Проте сьогоднішня економіка України “тримається” на діяльності приватного малого та середнього бізнесу, а тому кожен керівник такого підприємства зацікавлений якщо не в розширенні виробничих потужностей, то хоча б в оновленні капіталу[6].

Експерти передбачають, що в Україні буде складно працювати. Легко точно не буде. Але для розумних інвесторів, які працюють тут, на місці, з надійними українськими партнерами, я думаю, що можливостей буде більше, ніж було п’ять років тому.
Фінансовий інвестор з Лондону, Нью-Йорку чи навіть Москви не може управляти своїми активами правильно на великій відстані, тому треба мати близькі відносини зі своїми партнерами і управлінцями та бути на місці для вирішення і запобігання можливим проблемам.

Наталія Яресько, співзасновник та головний виконавчий директор Horizon Capital, висловила декільна припущеньстосовно розвитку ситуації в майбутньому:
• Можливості для інвестування за розумною вартістю зростатимуть.
• Дефіцит капіталу на ринку продовжуватиметься. На ринку дуже мало капіталу, тому ті, хто володіють капіталом, мають набагато ширше коло можливих партнерів. У 2005-2006 роках українські підприємства мали багато можливостей для залучення фінансування (приватне розміщення, кредитні ресурси, хеджфонди), а сьогодні цих ресурсів менше. Той, хто матиме “терпеливий” капітал і працюватиме з українськими партнерами, знайде своє місце на Україні.
• Міжнародні фінансові установи та експортні кредитні програми відіграватимуть основну роль. Коли комерційні банки не готові кредитувати у великих розмірах, тільки міжнародні фінансові установи залишаються як останні кредитори і, більше того, у них політика така, що вони повинні щось робити в Україні, отже це треба використовувати.
• Швидкість відновлення регіону (і в СНД, і в ЄС) буде основною передумовою покращення ринку M&A. Без покращення глобальної та регіональної фінансової ситуації в Європі та Росії нових інвестицій не з’явиться в Україні. Додаткові інвестори не будуть заходити в Україну, тому що країна не є першою у їх списку. Найближчі 1-2 роки ми не можемо очікувати того апетиту, який був у 2006-2007 роках. Це і добре, і погано. Це можливість для тих, хто має терпіння, вміє працювати, має бажання працювати, оскільки і оцінки вартості підприємств не будуть настільки завищеними, як це було у передкризові роки. Для деяких інвесторів це позитивний час.[15]

Коментар модератора

24 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?