Реферат «Польсько-українські відносини: епати розвитку, сучасний стан і перспективи», 2012 рік

З предмету Економіка · додано 15.12.2013 23:12 · від Ivanna Shybich · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

стр. Вступ.3 1. Історичні етапи розвитку міжнародних економічних відносин між Україною та Польщею.4 2. Сучасні польсько-українські економічні відносини. 8 3. Перспективи стратегічного співробітництва України та Польщі.14 Висновки.17 Список джерел посилань.18

Висновок

Отже, предметне вивчення українсько-польських відносин протягом 1991-2012 рр. дозволяє стверджувати, що стосунки між Україною та Польщею пройшли тривалий, не позбавлений суперечностей, але динамічний та конструктивний шлях становлення і розвитку. Розглядаючи відносини між Україною і Польщею, необхідно відзначити їх насиченість, результативність виваженість підходів на урядовому, дипломатичному і міжпарламентському рівнях. Слід зазначити, що встановлення у повному обсязі дипломатичних відносин між Україною та Польщею, тісні політичні контакти відкривають широкі перспективи для інтенсифікації економічних, гуманітарних, культурних і духовних зв'язків українського та польського народів. Проте фундаментом для цього все ж має бути подальше нарощування законотворчого процесу і державно-правових інститутів у сфері міждержавних відносин, наукове обґрунтування й узагальнення першого досвіду українсько-польських відносин, без чого практично неможливо глибоко осмислити сучасні державно-правові проблеми та вийти на цивілізований рівень міждержавних та багатосторонніх відносин.
Варто наголосити на доцільності українсько-польського економічного співробітництва, оскільки країни є сусідами, мають спільну історію народів, подібні геоекономічні інтереси та стратегічні цілі. На даному етапі економічна співпраця між двома державами відбувається досить активно, про що свідчить проведення різноманітних економічних форумів, зустрічей на вищому та найвищому рівнях, підписання угод та договорів про економічну співпрацю. Тому двостороннє економічне співробітництво України та Польщі варто розвивати, активізувати та інтенсифікувати, позаяк воно є дуже перспективним, так як обидві країни володіють потужним потенціалом для розвитку взаємовигідних економічних відносин.
В середовищі українських політиків і вчених за останні роки вкоренилося сприйняття Польщі, як «адвоката Україні в Європі» і як надійного стратегічного партнера.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?