Реферат «Систематичні та несистематичні фінансові ризики суб’єктів господарювання.Управління проблемними кредитами банківської установи»

З предмету Страхування · додано 11.12.2013 20:10 · від Vika · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Систематичні та несистематичні фінансові ризики суб’єктів господарювання. 2. Управління проблемними кредитами банківської установи. Висновок 1 Висновок 2. Список використаної літератури.

Висновок

Висновок 1.
Отже, в умовах недостатності, нечіткості або просто браку інформації психологічні механізми прийняття ризикованих рішень виходять на перший план. У процесі господарської діяльності суб’єктам господарювання необхідно застосовувати єдиний механізм оцінки та управління ризиками, який матиме особливе значення і стане одною з важливих умов забезпечення економічної безпеки та ефективної роботи. Тому виникає необхідність в єдиному механізмі, який дозволить, базуючись на знанні різних прийомів і методів управління ризиками, на умінні правильно і швидко оцінювати конкретну економічну ситуацію, бути здатними швидко знайти правильний, вихід з ризикованої ситуації.

Висновок 2
Таким чином, можна зробити висновки, що кредитний портфель банку служить головним джерелом його доходів і одночасно - головним джерелом ризику при розміщенні активів. Від структури і якості кредитного портфеля в значній мірі залежить стабільність банку, його репутація, фінансові результати. Кредитування є однією з найризикованіших банківських операцій. З проблемними кредитами стикається будь-який банк і їх неможливо уникнути, тому важливою задачею є організація ефективного управління ними. У процесі роботи з проблемними кредитами банк може застосувати два основні методи управління: реабілітацію чи ліквідацію.

Коментар модератора

17 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?