Реферат «Стратегічне управління персоналом підприємства (практичні дані оп ПАТ СК "Універсальна")», 2012 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 11.12.2013 20:00 · від Vika · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Загальна характеристика об'єкту дослідження в питанні стратегічного управління персоналом на підприємстві. 2.Основні техніко-економічні показники ПАТ СК «Універсальна» 3.Аналіз сфери бізнесу та її привабливості. 4.Аналіз п'яти сил конкуренції. 5.Аналіз SWОТ (сили, слабкості, можливості, загрози). 6.Визначення бізнесу та стратегічної місії організації. Висновок література

Висновок

Страхова компанія «Універсальна» - одна з провідних компаній на українському страховому ринку, що надає широкий спектр корпоративних та індивідуальних страхових послуг з ризикового страхування через власну розгалужену мережу філій та відділень (більш ніж 200 філій та відділень по всій Україні). Бренд «Універсальна» відомий також завдяки Компанії страхування життя «Універсальна».
Якщо запровадити гнучке ціноутворення, то наявний високий рівень обслуговування та широкий перелік послуг посприяє залученню ще більше нових клієнтів. Це дозволить збільшити кількість страхових премій, а випуск акцій дозволить відповідати вимогам законодавства щодо величини власного капіталу. Гнучке ціноутворення дозволить згладити високі тарифи на страхові послуги.
Проведення SWOT – аналізу та PEST – аналізу дасть змогу визначати слабкі та сильні сторони, що забезпечить фінансову стійкість страхової компанії.
Фінансова стійкість, надійність та довіра клієнтів дозволить утриматися на високих позиціях серед українських страхових компаній, а також дасть змогу згодо вийти на вищий рівень.
При вирішенні важливих питань варто дотримуватися колегіального рішення, це дозволить запобігти можливому банкрутству компанії.
При налагодженні контактів із іноземними страховими компаніями варто прагнути до співпраці з іноземними компаніями, це дозволить розробити нові для українського страхового ринку програми страхування. Нові програми страхування при гнучкому ціноутворенні збільшать попит на страховому ринку, як наслідок збільшення кількості клієнтів – збільшення страхових премій і збільшення частки на страховому ринку.
Вчасна та правдива інформованість населення про діяльність компанії дозволить уникнути наслідків недобросовісної конкуренції, зберегти позитивний імідж та можливість залучення нових споживачів страхової продукції, що забезпечить успіх страхової компанії, а хороша репутація у клієнтів сприяє зростанню конкурентоспроможності компанії.
Співпраця з лікарнями, аптеками, центрами забезпечує потреби населення в захисті додасть ще один позитивний пункт споживачам страхових послуг цієї компанії – зручність.
Розробка стратегії пошуку та виходу нові ринки з новими програмами дозволить збільшити як кількість клієнтів так і величину страхових премій.
Покупка дрібних місцевих компаній дасть можливість охопити велику територію
Слабка програма просування послуг може стати вигідною для конкурентів і стати перешкодою в розвитку компанії, тому як варіант можна займатися благодійною діяльністю, це згладить недоліки політики просування послуг.

Коментар модератора

22 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?