Курсова робота «Рівні економічного розвитку та їх відмінності у країнах світу. Принципи і фактори міжнародного географічного поділу праці. Місце і роль країн різних типів у міжнародному поділі праці», 2011 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 11.12.2013 18:47 · від Наташа · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Глава 1. Економічна освіта школярів: основні завдання соціально-економічної адаптації (соціалізації) учнів. 4 1.1. Характеристика державних і суспільних вимог до реалізації економічної освіти 4 1.2. Професійне орієнтування учнів при вивченні економіки в школі 7 1.3. Соціально-психологічні особливості групи навчання. 8 Глава 2. Характеристика ринку послуг в економічній освіті: діяльність навчальних закладів (та корпоративних підрозділів) у поширенні економічних знань 13 2.1. Огляд організації позашкільної роботи з навчання економіки 13 2.2. Програма навчальної дисципліни для профільного навчання «Економіка. Міжнародний бізнес». Активізація і мотивація навчальної діяльності учнів при вивченні предмета. 16 Глава 3. Методична розробка теми «рівні економічного розвитку та їх відмінності у країнах світу. Принципи і фактори міжнародного географічного поділу праці. Місце і роль країн різних типів у міжнародному поділі праці». 22 3.1. Актуальність, значимість, мета, завдання вивчення даної теми 22 3.2. Модель засвоєння бази знань з теми. Проектування професійних умінь учнів 24 3.3. Матеріали для проведення заняття з теми: засоби наочності, словник основних понять, презентація теми, завдання самостійної роботи 26 Після всього можна задати домашнє завдання: повторення і вивчення пройденої теми, підготовка до самостійної роботи, прочитати наступну тему №5. 36 3.4. Контроль засвоєння теми, завдання критерії успішності 36 Висновок 41 Список використаної літератури 43 Додатки 44

Висновок

В даній курсовій роботі я спробувала розробити методичну розробку теми «Рівні економічного розвитку та їх відмінності у країнах світу. Принципи і фактори міжнародного географічного поділу праці. Місце і роль країн різних типів у міжнародному поділі праці.»
Метою економічної освіти як одного з базових чинників економічного зростання України, є підготовка ефективного і конкурентоспроможного спеціаліста, здатного легко, за короткий термін адаптуватись до умов виробництва в усіх його видозмінах, готового до виконання багатоаспектних професійних обов’язків та гнучкості у разі їх видозміни, успішного управління подіями.
Здатність вчителя організувати спілкування стала підґрунтям продуктивної діяльності учня. Тому педагогічне спілкування потребує від вчителя спеціальної підготовки не лише для оволодіння технологією взаємодії, а й для набуття морального досвіду, педагогічної мудрості в організації стосунків з учнями, батьками, колегами у різних сферах навчально-виховного процесу. Вчитель має бути особистістю – орієнтованим і відповідати слідкуючим характеристикам:
• він відкритий і доступний для кожного учня, не викликає страху в дітей, даючи можливість їм висловлювати свої думки і почуття, відвертий у своїх поглядах;
• демонструє дітям цілковиту до них довіру, не принижує їхньої гідності;
• щиро цікавиться життям учнів, не байдужий до їхніх проблем, справедливий;
• надає учням реальну допомогу.
Для ефективнішого засвоєння матеріалу на занятті необхідним є використання засобів наочності, а саме підручники, схеми, таблиці, презентації.
Під час засвоєння даної теми потрібно також застосовувати контроль знань. Контроль при вивченні економічних дисциплін сприяє виявленню успішності навчання кожного згідно з навчальною програмою з економіки. Контроль навчальних досягнень має чотири рівні. Під час контролю знань можна виявити найбільш активних і найбільш творчих учнів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?