Курсова робота «Державне підприємство: сутність та характер функціонування», 2011 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 11.12.2013 17:05 · від Наташа · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Соціально-психологічні особливості освітньо-вікової групи навчання (старшокласники).6 Розділ 2. Загальна структура навчального предмету «Основи економічної теорії».11 2.1. Актуальність, цілі і завдання навчального предмету.11 2.2. Тематичний план навчального предмету.13 2.3. Форми організації та методи навчання.14 2.4. Контроль знань з навчальної дисципліни.15 2.5. Література для вивчення дисципліни.17 Розділ 3. Методична розробка уроку на тему «Фінансові установи та їх функції».18 3.1. Місце і актуальність теми «Фінансові установи та їх функції».18 3.2. Модель засвоєння бази знань з даної теми.19 3.3. Структурно-логічна схема теми.20 3.4. Конспект комбінованого уроку з теми ( з повним дидактичним забезпеченням).22 Розділ 4. Засоби активізації навчально-пізнавальної діяльності при викладанні теми «Фінансові установи та їх функції».37 Висновки.38 Список використаної літератури.39 Додатки

Висновок

Отже, дана курсова робота була спрямована на те, щоб розробити найбільш оптимальний варіант вивчення теми «Державне підприємство: сутність та характер функціонування». Сприяти швидшому та якіснішому засвоєнню матеріалу учнями старших класів, підібрати відповідні для них методи та технології активізації їх навчально-пізнавальної діяльності. Адже правильно та точно підібраний матеріал та засоби його засвоєння сприяють не тільки підвищенню розумової активності тих хто навчається, але й підвищення у них бажання до нових знань, що в подальшому може визначити їх майбутню професійну діяльність.
Так, у методиці розробленого уроку було доцільним використання таких методів активізації навчально-пізнавальної діяльності як використання наочного матеріалу, використання тем для дискусії, а також запровадження мотиваційної системи. Саме ця технологія є найбільш ефективною та частіше за все позитивно сприймається учнями старших класів.
Отже, можна сказати, що на основі даних теоретичних знань було розроблено урок з теми «Державне підприємство: сутність та характер функціонування» для учнів 10 класу. Даний крок передбачає узагальнення знань із питань поняття про державні підприємства, ознаки та функції, мету та завдання.
В процесі проведення заняття учні мають ознайомитися з видами підприємств, визначити мету та завдання діяльності підприємств, ознайомитись з основними функціями та класифікацією підприємств, також учні повинні чітко розмежовувати поняття про державне та приватне підприємства порядок їх формування та форми власності.
Обрана мною тема «Державне підприємство: сутність та характер функціонування» сьогодні є дуже важливою та актуальною в сучасних умовах економічної нестабільності України. На мою думку, запропоновані та обрані мною методи засвоєння матеріалу учнями старших класів сприятимуть не тільки підвищенню рівня їх знань та запам’ятовування матеріалу, але й визначать більшості з них майбутній напрям їх професійної діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?