Курсова робота «Акціонерний капітал і дивіденд», 2011 рік

З предмету Політична економіка · додано 09.12.2013 20:46 · від AnKor · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Теоретико-методологічні основи акціонерного капіталу. 4 1.1. Суть акціонерного капіталу, форми його вияву. 4 1.2. Акції, їх соціально-економічна суть і значення. 8 Висновки до розділу 1. Розділ 2. Принципи розподілу прибутку акціонерних товариств. 11 2.1. Прибуток акціонерних товариств і його розподіл. 11 2.2. Дивіденд та види дивідендної політики. 13 Висновки до розділу 2. Загальні висновки. 26 Список використаних джерел. 28 Додатки. 32

Висновок

Вивчення акціонерних капіталів підприємства та їх дивідентів останнім часом дуже збільшилась у зв’язку з широкомасштабним процесом приватизації державних і комунальних підприємств з наступним перетворенням їх в акціонерні.
Таким чином, сучасна розвинута економіка будується на ґрунті різноманітності форм організації виробництва. Можливості цієї різноманітності зумовлені постійним розвитком поділу праці, спеціалізації, кооперації, концентрації, централізації, комбінування, диверсифікації виробництва, які забезпечують різні комбінації їх сполучення, що в поєднанні з сучасною науково-технічною революцією створює організаційно-економічні підвалини існування індивідуального підприємства, дрібних підприємств, кооперативних, середніх і великих підприємств (фабрика, завод), акціонерних (корпоративних) підприємств, компаній, концернів та інших форм господарських об'єднань та комбінацій.
У першому розділі було досліджено суть акціонерного капіталу в підприємстві, та форми його вияву.
Другий розділ присвячений розподілу прибутків акціонерних товариств та виплаті дивідендів.
Проаналізувавши всі факти, доцільно сказати, що сьогодні за допомогою вільного застосування корпоративного управління в АТ можна розв’язати багато, в тому числі й фінансових, проблем. І лише після розв’язання цих завдань українські підприємства стануть конкурентоспроможними і зможуть вийти на світовий фондовий і товарний ринки, що, у свою чергу, значно підвищить рівень економічного розвитку країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?