Звіт з практики «Звіт про виробничу практику у управлінні продажу та розвитку мережі відділу альтернативних продаж ЛОД ВАТ «Райффайзен Банк Аваль»», 2012 рік

З предмету Банківська справа · додано 08.12.2013 13:56 · від НАТАЛЯ · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. Загальна інформація про банк 1.1. Історія створення банку 3 1.2. Основні напрямки діяльності 4 Розділ 2. Організаційна структура банку 9 Розділ 3. Інформаційні технології, що використовуються в банку 3.1. Система “Клієнт – банк” 25 3.2. Система “Агенція” 38 Розділ 4. Структура та побудова комп’ютерної мережі банку 4.1. Комп’ютерна мережа “Unix” 41 4.2. Комп’ютерна мережа “Novell” 43 Розділ 5. Розрахунко-касові операції банку 5.1. Розрахунково-касові операції з юридичними особами 45 5.2. Розрахунково-касові операції з фізичними особами 47 Розділ 6. Безпека банку 6.1. Інформаційна безпека 49 6.2. Таємні ключі ЕЦП системи криптозахисту «Вега» 62 Висновки 68 Список використаних джерел Додатки

Висновок

Після проходження виробничої практики у AКБ "Райффайзен Банк Аваль", мною були сформульовані деякі висновки і пропозиції щодо покращення роботи об’єкту управління.
По-перше, Я хотів би наголосити на тому, що зв’язок між даним відділенням і зовнішнім світом забезпечується єдиною телефонною лінією, яка в кінцевому результаті є перевантаженою. Нестабільний зв’язок з дирекцією в кінцевому результаті призводить до затримки клієнтських платежів. Тому пропоную покращити телефонний зв’язок хоча б двома телефонними номерами з можливістю використання факсом кожен номер.
По-друге, зв’язок дирекції з AКБ "Райффайзен Банк Аваль" відбувається через виділену лінію, яка через модем підключена до однієї з робочих станцій мережі. Це викликає незручності в роботі, так як потребує періодичного виходу на зв’язок (по протоколу FTP). Тому пропоную провести цю лінію до сервера, чим забезпечити доступ до FTP всім робочим станціям.
По-третє, пропоную кожного вечора проводити тестування головної БД “Агенція” командними файлами check.bat і іншими. Параметри –а, –с, дозволяють зробити звірку на помилки та контрольні суми. Результати тесту виводяться в текстових файлах. При виявленні помилок, ці результати можна прочитати і прийняти відповідні міри. Тому, в кінці ОДБ можна щоденно оперативно реагувати на можливі відхилення в БД “Агенція”, чим забезпечити безперебійність роботи та поточний контроль за результатами.
Загалом робота Відділення вдало поєднує такі функції менеджменту, як планування, організації, мотивації та контролю. Завдяки чітко сформованій політиці керівництва робота Відділення безперебійна та оперативна, гнучка до змін. Всі поновлення в БД “Агенція” здійснюються вчасно і швидко. Працівники Відділення добре обізнані у правилах роботи з БД “Агенція” і завдяки високому професіоналізму здатні мінятися посадовими обов’язками і працювати так як і до цього.
Щодо програмного забезпечення в загалом, пропоную для більшої безпеки роботи постійно оновлювати пакети антивірусних програм.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?