Реферат «Вплив іноземного капіталу на страховий ринок України», 2012 рік

З предмету Фінанси · додано 06.12.2013 00:31 · від Ірина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Переваги та недоліки концентрації іноземного капіталу на страховому ринку.4 Розділ 2. Значення залучення іноземного капіталу для страхового ринку України.6 Розділ 3. Вплив іноземного капіталу на страховий ринок України.8 Висновок.12 Список використаної літератури.14

Висновок

Вже на сьогодні є підстави стверджувати, що іноземний капітал, представлений компаніями-нерезидентами чи страховиками з іноземними інвестиціями, займає домінуюче положення на українському страховому ринку.
У 2010 р. Страховики з іноземним капіталом зайняли приблизно 60% ринку реального страхування [12].
А це зумовлює монополізації вітчизняного ринку страхових послуг іноземними страховими компаніями, сприяє подальшому поширенню іноземного капіталу в Україні і значний ступінь тонізації вітчизняного ринку.
Так, на 200 страхових компаній (42%) доводиться лише 0,5% валового обсягу страхових платежів. Такі страховики фактично є номінальними одиницями на ринку. Крім того, майже 30 –35 страховиків діють з метою здійснення операцій квазістрахування [12].
За оцінками експертів, в подальшому очікується посилення впливу іноземного капіталу на страховий ринок України.
Окрім того, прогнозується зростання вартості перестрахувальних послуг, що надаються перестраховиками-нерезидентами. І навіть суперечливість та неврівноваженість вітчизняного законодавства щодо страхового та фінансового ринків не стають на заваді витісненню реальних українських страхових компаній з ринку.
За внесені іноземними страховиками досвід, новітні технології організації страхового захисту та нові страхові продукти Україні доводить розплачуватися і значними фінансовими ресурсами та життєздатністю власних страховиків.
За таких умов спеціалісти піддають сумніву існування шансу у вітчизняних страховиків зберегти позиції на фінансовому ринку. Адже для цього потрібно принципово підвищити рівень їх капіталізації, покращити якість менеджменту та управління ризиками.
А це все проблеми не одного дня і навіть не одного року. Тому у цих умовах основна ставка робиться на державне регулювання страхового ринку.
Здебільшого це стосується необхідності створювати пільгові умови для виходу на ринок та розвитку вітчизняних страхових компаній, які займаютсья реальним наданням страхових послуг, посилити контроль за дотриманням чинних норм страхового законодавства, створити державну компанію для перестрахування певних груп ризиків та контролювати обсяги вивозу капіталу за межі національної економіки.
Тобто оптимальним рішенням на сучасному етапі є створення інститутів і механізмів, які одночасно відповідатимуть умовам світової економічної інтеграції та сприятимуть розвитку національного страхового ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?