Реферат «Економічні методи управління», 2013 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 04.12.2013 01:05 · від Олена · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Сутність та класифікація методів менеджменту.5 2. Економічні методи управління : сутність і склад.6 3. Планування як однин з основних важелів в економічних методах управління.8 Висновки.13 Список використаної літератури.15

Висновок

Методи менеджменту покликані забезпечити високу ефективність діяльності колективів, їх злагоджену роботу, сприяти максимальній мобілізації творчої активності кожного його члена, забезпечити своєчасну і дієву ліквідацію відхилень від накресленої програми дій. Методів менеджменту є дуже багато, але всіх їх можна класифікувати на такі три групи:
- економічні:
- організаційно-розпорядчі;
- соціально-психологічні.
Економічні методи — це сукупність засобів та інструментів, які створюють економічні умови, що спонукають робітників діяти у потрібному напрямі і добиватися вирішення завдань, котрі стоять перед ними. При цьому відбувається поєднання особистих інтересів учасника процесу зі суспільними і груповими.
Основною відмінною рисою економічних методів є можливість їх кількісного вимірювання. В зв'язку з тим економічні методи дають можливість виміряти реакцію системи при тій чи іншій силі впливу.
У систему економічних методів входять практично всі важелі механізму господарювання:
- ціна;
- кредит;
- фінанси;
- прибуток;
- економічні стимули (заробітна плата, премії, тощо);
- податки;
- бюджет;
- плани.
Суть економічних методів полягає у здійсненні непрямого впливу на виконавців і створенні таких економічних передумов, за яких вибір напряму своєї діяльності здійснює саме підприємство, його господарські підрозділи і окремі виконавці під впливом економічних стимулів, що діють як перспективи матеріальної вигоди або втрати.
Планування є одним з основних важелів в економічних методах управління. Зміст його, як функції управління, полягає в обгрунтованому визначенні основних напрямів і пропорцій розвитку виробництва з обліком матеріальних джерел його забезпечення та попиту ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?